EURO 2016: Polacy poznali rywala w ćwierćfinale! Nasi piłkarze zagrają z drużyną Portugalii

Portugalia pokonała Chorwację w trzecim dzisiaj meczu 1/8 finału Mistrzostw Europy w piłce nożnej i tym samym będzie rywalem reprezentacji Polski w ćwierćfinale.

Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Portugalii, choć po 90 minutach był wynik 0:0. Mecz trwał 120 minut. Aby rozstrzygnąć pojedynek potrzebna była dogrywka.

Strzelcem jedynej bramki tego meczu był wchodzący z ławki rezerwowych Ricardo Quaresma. Gola zdobył dopiero w 119 minucie meczu, w drugiej połowie dogrywki.

Po zwycięstwie z Chorwacją kolejnym rywalem Portugalii na Euro 2016 będzie reprezentacja Polski, która pokonała dziś Szwajcarię po serii rzutów karnych.

Polacy z Portugalią zagrają w czwartek, 30 czerwca o godzinie 21.00 na Stade Velodrome w Marsylii.