Ondrej Duda publikuje zdjęcie swojej rany. "Wszystko ok"

Wszystko ok - napisał na Facebooku Ondrej Duda, który w czwartkowym meczu trzeciej rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej pomiędzy FK Kukesi a Legią Warszawa został trafiony w głowę przedmiotem rzuconym z trybun. Zawodnik warszawskiego klubu opublikował także zdjęcie, na którym widać jego obrażenia.

Również uśmiechnięte zdjęcie zawodnika zamieścił lekarz wojskowych Maciej Tabiszewski.

Dodał także w żartach, że pomocnik pytał „czy może grać w niedzielę i strzelić kolejne 3:0 z główki”. W najbliższym spotkaniu Legia zmierzy się z Górnikiem Łęczna.

Spotkanie Legii w Tiranie przerwano w 52. minucie. Uderzony przedmiotem Duda padł na murawę i został zniesiony z niej na noszach. Chwilę wcześniej Jakub Rzeźniaczak strzelił gola dającego prowadzenie Legii 2:1. Decyzję w sprawie meczu podejmie UEFA. Wiele wskazuje na to, że warszawskiemu zespołowi będzie przyznane zwycięstwo walkowerem.