W niedzielę, w katedrze świętego Floriana na warszawskiej Pradze, odbyła się niezwykła uroczystość - msza święta dla kibiców Legii z okazji rozpoczęcia nowego sezonu. Poprowadził ją ksiądz Bogusław Kowalski. W trakcie mszy świętej modlono się za pomyślność i zdrowie piłkarzy oraz sympatyków stołecznego klubu w nowym sezonie, który rozpoczął się w miniony weekend.
Sama Legia rozpoczęła go z wysokiego „C” - rozgromiła Widzew Łódź aż 5:1.
Zdjęcia przesłała nam pani Joanna Ślusarek.
lw
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/162474-sympatycy-warszawskiej-legii-rozpoczeli-sezon-w-kosciele-zobacz-zdjecia-z-mszy-swietej-inaugurujacej-nowy-sezon-pilkarski
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.