Miło nam poinformować, że z miesiąca na miesiąc rośnie prestiż portalu wPolityce.pl. Według Instytutu Monitorowania Mediów w maju byliśmy najczęściej cytowanym portalem internetowym w Polsce ze znaczną przewagą nad onet.pl i tvn24.pl.

Z analizy IMM wynika, że w minionym miesiącu na informacje podawane przez wPolityce.pl powoływano się w innych mediach 57 razy. W przypadku onet.pl liczba cytowań wyniosła 46, tvn24.pl – 45, sportowefakty.pl – 40, gazeta.pl – 38, niezalezna.pl – 34, wp.pl – 28, a money.pl – 25. A zatem, jak widać, za naszymi plecami uplasowały się m.in. media dużo większe i dysponujące pokaźniejszymi środkami.

Przypomnijmy – w marcowym zestawieniu zajmowaliśmy najwyższe wówczas, drugie miejsce ex aequo z onet.pl, ustępując pola jedynie portalowi gazeta.pl.

Przy tej okazji składamy podziękowania Państwu, naszym Czytelnikom, których wciąż przybywa, a bez których nie osiągnęlibyśmy tak znakomitych wyników.

Ten sukces skłania nas do jeszcze cięższej pracy, poprawiania jakości i funkcjonalności wPolityce.pl.

Zachęcamy do polubienia profilu wPolityce.pl na Facebooku!

 

Maj był też miesiącem, w którym znacząco wzrosło znaczenie tygodnika „Sieci”. W zestawieniu najbardziej opiniotwórczych tygodników i dwutygodników zajął on trzecie miejsce (po raz pierwszy znajdując się na podium), wyprzedzając m.in. „Politykę”, „Do Rzeczy” czy „Gazetę Polską”.

Odwiedź stronę tygodnika „Sieci”.

I polub profil „Sieci” na Facebooku!

znp, Instytut Monitorowania Mediów

http://www.facebook.com/wPolityce