Szanowni Państwo, z radością podajmy cztery dobre informacje. Po pierwsze, nasz portal wPolityce.pl zanotował kolejny rekord oglądalności: miesięczny zasięg naszego portalu przebił kolejne granice popularności: 650 tysięcy unikalnych użytkowników (UU) i 8 i pół miliona odsłon miesięcznie. Serdecznie Państwu dziękujemy, zwłaszcza zaś tym, którzy o naszym przedsięwzięciu informują. Prosimy, jeśli możecie, czyńcie to gdzie się da -  na spotkaniach, w kręgach towarzyskich, w sieci. Zachęcamy też do odwiedzin pozostałych przedsięwzięć współtworzonych przez naszą redakcję: portalu wGospodarce.pl oraz strony poświęconej historii najnowszej Naszememento.pl.

Po drugie, od dzisiaj znacząco zwiększamy ilość informacji podawanych na głównej stronie portalu wPolityce.pl, mówiąc potocznie, wydłużamy nasze kolumny. A więc jeszcze więcej tekstów, jeszcze więcej analiz i informacji.

Po trzecie, możemy już ujawnić iż od dłuższego czasu pracujemy nad uruchomieniem kolejnego portalu - tym razem poświęconego szeroko pojętej kulturze popularnej i rozrywce, w tym kinu, muzyce, oraz temu wszystkiemu co wiąże się z czasem wolnym i podróżami. To przedsięwzięcie wchodzi już w finalną fazę realizacji technicznej i w ciągu kilku tygodni mamy nadzieję je uruchomić.

Po czwarte, jest dostępny, także w naszym sklepie, kolejny numer miesięcznika "Na poważnie", wydawanego przez Stowarzyszenie Edukacji Medialnej i Społecznej im. Jana Liszewskiego. Redaktorem naczelnym tego pisma poświęconego Polsce, historii i kulturze jest prof. Jan Żaryn i jego Zespół. W efekcie pismo to oferuje najlepszy na rynku zestaw tekstów poświęcony życiu narodowemu. Polecamy. I przypominamy, że na stronie Stowarzyszenia można zasięgnąć informacji o jego działalności. Stowarzyszenie zgodnie z prawem, przyjmuje darowizny na działalność statutową.

Dziękujemy Państwie serdecznie za okazywane nam wsparcie! Tym bardziej, że wszystko to powstaje w ogromnej mierze dzięki pasji i bezinteresowności wielu ludzi!

Redakcja i Wydawca