Forum dyskusyjne

Świat Komentarze do artykułów

autor: EPA/PAP

Coraz ostrzejsza kampania w Niemczech. AfD obarcza Merkel winą za zamachy i śmierć ofiar

Data publikacji:

Eurosceptycy "łamią niepisaną zasadę, że w kampanii należy zachować resztki przyzwoitości" - czytamy w "SZ".

Maniek 178.215.194.*

Tusk nie startuje ? Miejsce pracy mu ponoć likwidują

W 79.175.212.*

Rudy fryc Tusk zostanie uchodźcą - mieszkanie i zasiłek gwarantowany dożywotnio od Angeli !!!

cztery0000ziobra 188.146.34.*

AfD to naziolstwo.

444 95.50.113.*

Głosowanie w EU dotyczące relokacji migrantów jest niebywałe. Ktoś sprowadza z knajpy do swojego domu pijanych zbirów bez dokumentów, a później żąda od sąsiadów aby też dostawali od nich po mordzie.

fvgbhn 92.7.97.*

Dlaczego nikt nie poruszy tematu "poleczek" które tysiącami szmuglują kolorowych?.

Ania 93.179.211.*

stare faszystowskie truchło morderczyni POdpora tuskowej hołoty...każdy zwolennik eurosyfu to zdrajca Polski

Treść komentarza została usunięta.

Grizzly 83.28.252.*

Przed Trybunał Haski - oskarżyć o zbrodnię przeciwko ludzkości!!

kurz und gut 89.68.135.*

Nie ma wątpliwości, że Merkel winna ponieść konsekwencje karne złamania konwencji dublińskich i traktatów Schengen swoim otwarciem granic, a po odbyciu kary więzienia zostać zamknięta w psychiatryku

Ostfront 83.6.178.*

cztery0000ziobra@ To prawda, że AfD to naziolstwo, ale podobnie jak Hitler prawidłowo oceniał zagrożenie bolszewizmem, tak AfD słusznie demaskuje globalistyczny EUROKOMUNIZM.

kto ona 178.235.146.*

córka pastora, członkini młodzieżówki komunistycznej NRD, zakochana w islamistach, popierająca związki dewiantów, czy Merkel ma poukładane w głowie

Treść komentarza została usunięta.

Ma na rękach krew niewinnych ludzi ... nietylko ofiar z Berlina ale całej Europy! To ona jest winna zamachom i nadal nie zmienia rtetoryki a bedzie jeszcze gorzej już wkrórtce,po wyborach...

sala 24.227.49.*

Ale Niemcy nie maja wyboru; jak w Polsce: pomiedzy Bolkiem a Kwasniewskim. Na jedno wyszli czerwoni. Jeden podbudowywal lewa noge a drugi tylko ochranial i cementowal; nic sie nie zmienilo.

pytanie 78.11.227.*

Czy Niemcy wypłaciły odszkodowanie za śmierć polskiego kierowcy w Berlinie, zamordowanego przez islama?

klasyczny moher 188.146.43.*

Kto to na tym zdjęciu? Maleńczuk, czy Merkel?

monika 83.8.119.*

AfD mówi całą prawdę. Merkel powinna siedzieć bo niszczy Europę, nie tylko Niemcy. Wiarołmca to bardzo delikatnie powiedziane.

litwin 83.31.146.*

No tak, kampanie w Niemczech powinny być kulturalne ale ocena tego co się dzieje za granicą - to wskazana jest wolnoamerykanka. Kulturkampf.

HER 85.218.202.*

Jedyna szansa na normalne Niemcy to AfD.

hahahahaha 95.44.79.*

Jak AfD moze tak mowic!!!! Wiecej zamachow,gwaltow i islamizacji Niemiec i Europy to INTEGRACJA i SZERZENIE WSPOLNOTOWYCH WARTOSCI w ,,otwartym spoleczenstwie,, unii jewropejskiej.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.