Forum dyskusyjne

Świat Komentarze do artykułów

Romuald Szeremietiew / autor: youtube.com/wPolityce.pl

Prof. Szeremietiew: Manewry Zapad 2017 budzą niepokój. Przy naszej granicy pojawią się obce siły zbrojne

Data publikacji:

"Manewry są sposobem na utrzymanie wojsk w wysokiej gotowości bojowej. Można sobie wyobrazić, że żołnierze nagle się „zapomną” i przekroczą granicę Łotwy. To realny scenariusz".

kkk 89.65.186.*

"Przy naszej granicy pojawią się obce siły zbrojne" I to po obu jej stronach.

Obiektywna 89.206.44.*

Bezsprzecznie u ludzi normalnych, manewry Zapad budzą niepokój, ale nie u członków PO i N. Ich niepokój budzi PiS i fakt, że upragnione koryto, już dozgonnie nie jest w zasięgu ich brudnych rąk.

Jarek Fujarek 79.185.152.*

Granica to miejsce, gdzie ZAWSZE są obce siły zbrojne. Matołku.

patryjota 78.88.141.*

jakie obce ty sobaka jak to nasze polskie soldaty?

wiem 79.186.26.*

Przecież przy naszej granicy są ZAWSZE obce siły zbrojne. Kaliningrad to jeden wielki garnizon i "niezatapialny lotniskowiec". Poza tym na Białorusi STALE są obecne wojska rosyjskie.

Janek 185.137.18.*

Panie Szeremietiew, w Polsce są obce siły zbrojne od lat - 40 tysięcy żydowskich szpicli, oficerów Mossadu, oficjalnie ogłoszono w Sejmie, to cię nie martwi? A USmani wpuszczeniu bez tu naszej zgody?

Jasnowidz 89.64.17.*

- Ej no,co jest?! Wasza rakieta przeleciała przez granicę i rozpieprzyła Białystok! - извините, no, przepraszam... - Ale no,Białystok w gruzach - Powiedziałem przepraszam?!Powiedziałem przepraszam?!

xyz 46.113.169.*

Co znaczy się zapomną i przekroczą granicę Łotwy?!Chyba NATO ma odpowiedź na wszelkie scenariusze i kontroluje granice tym bardziej szczególnie w tym okresie ruskich manewrów

Prawy 83.24.119.*

Jaki niepokój? W ogóle się nimi nie przejmuje i ich nie obawiam bo nie ma czego.

ben 46.113.169.*

Jak ruscy nie dopuszczają zagranicznych obserwatorów,to NATO powinno być podwójnie czujne i wykorzystać wszelkie środki by obserwować ruchy tych manewrów i być przygotowane na wszelką ewentualność!

wiesscar 109.197.64.*

cwiczenia wojsk Rosji i Bialorusi tuz przy granicy Bialorusi z Polska sa dla Polski niebezpieczne - do Warszawy maja blisko,

Obiektywna 89.206.44.*

"Zapad" nie u wszystkich budzi niepokój. Dla PO i Nowoczesnej, największy niepokój budzi PiS, bo sami już widzą, że to co było, już se ne wrati.

kalop13 84.10.229.*

Bawcie się dalej w zapady17, a tymczasem w Polsce jest już sto pięćdziesiąt tysięcy nachodżców z Afryki i dalej walą ostro! Życzę wszystkim rządzącym dobrego samopoczucia!!

KOn 178.4.86.*

Prof. Szeremietiew dlaczego w BBN siedza ludzie powizani z "czerwona jeneralicja" i WSI ?? Dlaczego gen. Kraszewski jako podejrzany nie jest zawieszony w czynnosciach BBN do wyjasnienia sprawy ?

Adam 95.160.219.*

W Polsce trwa opętane straszenie ludzi niebezpieczeństwem ze wschodu.Nawet Telewizja BIEŁSAT jest innego zdania.

Chwalba 83.4.216.*

Rosja ma bardzo dużo miejsca do ćwiczeń . Ale wybór miejsca koło naszych granic świadczy o agresywnych zamiarach Rosji

finka 89.68.137.*

Mój niepokój budzi to co się wyrabia w Zgorzelcu, posłuchajcie Wrońskiego na realu24.pl i o polskich muzułmanach http://www.rp.pl/Plus-Minus/309079940-Prawo-szariatu-w-calej-Polsce.html#ap-4

jaja 85.212.67.*

boje sie

_______ALE - boje sie oszolomów PISa, wciagaja Polaków do wojny na gwizdek z USA

redisbad 83.26.234.*

uPADły płaci stołkarzom za straszenie i za niestraszenie reżimem terrorystów państwowych putina/cyryla/kadyrowa.Patrz esbecki gambit przeciw MON. W służbie "pojednania" występują razem jedni i drudzy

kilof 83.26.239.*

im więcej się straszy manewrami, tym większy sukces Putina

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.