Forum dyskusyjne

Świat Komentarze do artykułów

autor: PAP/EPA

Deputowani komentują plan Junckera. Kamall: Plan pięcioletni w ZSRR nie rozwinął gospodarki, plany UE nie stworzą miejsc pracy

Data publikacji:

"Musimy uwolnić ducha przedsiębiorczości" - apelował Kamall.

a 31.182.204.*

Jak nie stworzą ?Sama pani krysia (ta osrana) 10 muslimów nosem wciągnie

gość 176.23.133.*

Jak nie stworzą?, właśnie planują nowe urzędy dla kolejnych urzędników i pewnie po zakończeniu swojej pracy na swoim stanowisku również szykują sobie nowe stanowiska, reszta się nie .

gość 176.23.133.*

ciąg dalszy: liczy.Urzędnik jest ważny a my na tych nierobów, cwaniaków płacimy podatki.

sake 83.26.51.*

Przecież Jouncker jest przediębiorczy jak cholera.Po wypiciu co zdarza sie nader często rozdaje całusy na prawo i lewo oraz poklepuje.

Treść komentarza została usunięta.

klementyna 87.211.30.*

Rosja powinna wstąpić do Unii . I będzie spokój .

Ewiak Ryszard 78.10.89.*

UE podzieli los ZSRR. Biblia zapowiada, że w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29). To w tym kontekście oznacza także rozpad UE i NATO.

asd 185.182.81.*

polska na wlasna prosbe wstapila do unii i zobowiazala sie przestrzega praw unijnych, a co robi? pokazuje unii srodkowy palec. nie podoba sie ? wypad.

zulu i gula 77.255.92.*

Zmiany zapewni tylko wybór innych odpowiedzialnych, myślących nie w kategoriach eurokołchozu posłów do PE. Wybór Thunów, Lewandowskich grozi brakiem reform Uni i dyktatorstwem szwabów

komuchy jak szkopy sami się unicestwili a teraz unicestwiają jełuropę , ale co my się dziwimy w końcu 2 tys. lat temu już o tym wiedział Św. Jan przedstawiając to narodom w Apokalipsie , ten maksistowski babilon musi paść pytanie czy my też musimy , a to już zależy od nas ,myślę że polexit nas nie ominie , a jeśli ominie to nie ominie nas apokalipsa .

Czy nałogowego pijaka można traktować poważnie ?

_szafa.Tuska 83.10.215.*

...co z likwidacją stanowiska "PO.dajnik marynarek" ... ? może kupić DRON'a...?

so 31.0.124.*

asd nie plec bzdur myslisz ze inni nic nie wiedza sa ciemni Polska nie do tsakiej uni wchodzila terazniejszy kolchoz swymi poczynaniamiprzypomina rosyjski kolchoz Polacy nie pisali sie na to aby niem

pokrzyw 37.249.51.*

Coraz bliżej końca UE, tego poronionego tworu, bo socjalizm - jak każda utopia - zawsze prowadzi do zastoju gospodarczego, bezrobocia, a w końcu do plajty. Zwłaszcza socjalizm ateistyczny..

pkp 89.71.30.*

Plany gospodarcze w UE zaczną być wykonywane jak marksiści założą GUŁAGI dla robotników i kołchozy dla chłopów.Oni inaczej nie potrafią myśleć.Co robić? Nie wychodzić z UE ale czeka aż bardak runie.

Wr 95.147.126.*

Ile bym dal zeby Polska wyszla z UE....

Łapią stołek i cicho sza 94.254.224.*

Przecież oni się sami wybierają na kolejne kadencję. Na nich trzeba płacić tylko niewyobrażalną kasę. Dlatego potrzeba im nowych niewolnikow. Urzędasy siedzą cicho pod dyktat masonów.

aldi 78.88.207.*

UE to dziś jdna wielka hipokryzja-taki ZSRR BIS! Wszystko wie najlepiej, komu co potrzebne do życia, jakie poglądy jedynie słuszne winien mieć europejczyk,i żeby nie miał wiary i poczucia tożamości

null 213.189.36.*

Brzmi to jak - Plenum KC PZPR "... Saldo tego bilansu w planie pięcioletnim zamyka się poważnym deficytem, mimo udzielonego nam moratorium i odłożenia do następnej pięciolatki spłaty ... " ha ha

Eliza 109.134.147.*

Miejsca pracy?Maja to w d..... .dbaja tylko o wlasne stolki!

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.