Forum dyskusyjne

Świat Komentarze do artykułów

autor: youtube.com

Juncker potępił atak w Paryżu. "Jesteśmy zdeterminowani, by kontynuować walkę z terroryzmem. Obronimy razem demokratyczną i otwartą Europę"

Data publikacji:

"Łączymy się myślami z rodzinami ofiar i wyrażamy solidarność z prezydentem Francji Francois Hollande'em".

puma 88.156.194.*

z zasady łączy się poklepywaniem...

zenonek 144.200.17.*

Otworzmy Europe naprawde! Wyslijmy tysiace statkow i niech wylapuja wszystkich, ktorzy wejda do morza dookola Afryki! I ratujmy ich przywozac do Europy... tylko tak otworzymy Europe! Brawo ten pan!

profi 83.8.109.*

A nie wyraził zaniepokojenia przypadkiem ? Jak to do tej pory czynił ?

Dobra rada 46.175.239.*

Mniej pić więcej myśleć (logicznie), pracowac i dobierac mądrych doradców po czym sluchać ich, Panie Junkers. Puste gesty nie zastapią rodzinom ofiar ich bliskich a im samym życia nie wrócą.

Chwalba 83.4.213.*

To są tylko puste słowa pijaka

e 176.221.120.*

...tak będą walczyli z bandytami kalifatu, że wkrótce może zabraknąć kredy i wszelkie chodniki i jezdnie zostaną zabazgrane...

Kolo 195.216.123.*

Jedyna determinacja jaką okazuje estabilishment UE to determinacja w obronie swoich stołków i przywilejów. A Europy nie obronicie na pewno, skoro tysiącami przyjmujecie tych którzy ją destabilizują

AM 92.42.118.*

Właściwy człowiek na właściwym miejscu:))

pyjte 83.10.118.*

Lewak powtarza stare formułki, łączymy się, obronimy.............. ble, ble, ble, zrobili przeciąg otwierając Europę, nawet nie zauważają, jak ich wywiewa, razem z tą lewacką bezmyślną ideologią.

BV 89.161.17.*

EU TO-JUNKEER PIJAK I MENEL SANIAJAU SE POSCIANAHH TUSK MERKELJUGEN ZBRODNIARZ ZDRAJA I KOAORANT TIMERMAS KOMUISTYCZNY BENKART SHULZ FAZYST ITD POD DYKTANDO NAZI I MOSKWA- DDEMOKRACJA PO LOBOTOMI

Kolo 195.216.123.*

Aż się chce zaklnąć, UE się sypie coraz bardziej, a jej pijane elity uparcie promują to co prowadzi ją do zguby. Czy ktoś wreszcie walnie pięścią w stół , usunie pijanego kapitana i zrobi porządek ?

Mi-Mi 188.146.129.*

Jak zwykle,pitu-pitu Junkera.Znowu zrobią sobie wycieczkę na Maltę,będą radzić o Europie bez przemocy a potem wyjdą na ulice,zapalą świeczki,namalują kilka serduszek i na tym się skończy.Błazny!!!

! 83.7.48.*

A trzeźwy.....?

rzyt 109.197.188.*

Panie Juncker pamiętaj, że z islamistami nie da się wypić czegoś ostrzejszego. Pan podcina sobie gałąź, na której siedzi.

Panie Juncker , takie bajdy to faktycznie na trzeźwo , a gdybyś tak pan co nie co wychylił , to konkluzja była by inna , nie ?

Zanim ten alkoholik wytrzezwieje, to na zachodzie Jewropejskiego Kolchozu bedzie obowiazywac PRAWO KALIFATU.

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Bandzior 212.244.62.*

"Zdeterminowani by kontynuować..." Ludzie giną, a on sobie pijackie żarty urządza! Na dodatek to m.in. on za te ataki odpowiada prowadząc proimigrancką politykę UE. Szuja!

KON. 84.184.210.*

Juncker jest zdeterminowany , ba zlozyc kwiatki i zapalic znicz

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.