Forum dyskusyjne

Świat Komentarze do artykułów

autor: EPA

Waszczykowski po spotkaniu z Tillersonem: "Liczę, że nowa administracja spojrzy na sprawę Smoleńska świeżym okiem"

Data publikacji:

"W prawie godzinnej rozmowie dominowały tematy związane z bezpieczeństwem zbiorowym zarówno w najbliższym regionie Polski, jak i na świecie" - podkreślił minister Waszczykowski.

Treść komentarza została usunięta.

Ale kozak 109.247.123.*

Mimo zapewnień Tillersona... ...Waszczykowski wyraził nadzieję

Znaczy Tillerson się tłumaczył - Waszczykowski tłumaczeń nie przyjął... Następnym razem będzie pewnie grzmiał.

Treść komentarza została usunięta.

jh 107.182.226.*

DebiI Waszczykowski pojechał do USA coś perdolić o jakimś Smoleńsku. I to ma być minister? Tylko w rządzie Kaczyńskiego to możliwe.

Treść komentarza została usunięta.

Antek 188.123.205.*

A po spotkaniu nie było nawet wspólnej konferencji prasowej, co znaczy, że nikt poważnie już tego błazna nie traktuje..... a amerykanie oczywiście gdzieś mają jego wywody o wraku...

HBN 73.84.11.*

Brawo! Nareszcie mamy prawdziwych, szanowanych, aktywnych mezow stanu. Szkoda, ze wiekszosc naszych obywateli nie ma pojecia o jez dyplomacji

Treść komentarza została usunięta.

.. 178.42.44.*

Krytykujecie Waszczu.Ale to bije wyłącznie w administrację ameryk,jak instrumentalnie traktuje inne kraje,arogancja i nic więcej.A cóż powinien robić Waszczykowski?

Pozerstwo 109.247.123.*

A cóż powinien robić Waszczykowski?

Dyplomację w służbie Polski, a nie żebractwo o ochłapy dla PiS, które w Polsce przedstawia jako kozactwo.

Treść komentarza została usunięta. (x3)

krystyna 83.21.236.*

A co z fotkami z satelity, naszego sojusznika, nadal w szufladach ?...

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Popek 87.141.66.*

Wszyscy wiedza, ze Tusk nie zrobi jednej decyzji, bez konsultacji tego z Merkel. Ale by byla draka, jak by sie okazalo, ze ona rowniez maczala w tym swoje lapy !

Treść komentarza została usunięta.

Chciałbym wiedzieć kto z Polski (PO?) zamówił operację Smoleńsk o czym wspomniał Jurgen Roth w swojej książce. Chciałbym wiedzieć kto uprzedził Schetynę aby zrezygnował z lotu do Smoleńska 10.04.2010. Chciałbym wiedzieć kto uprzedził Bogdana Klicha aby zrezygnował z lotu do Smoleńska 10.04.2010.

https://www.youtube.com/watch? 205.211.141.*

https://www.youtube.com/watch?v=kp6xdVSG05U

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.