Forum dyskusyjne

Świat Komentarze do artykułów

autor: Gage Skidmore/cc/wikimedia commons

Naiwna wiara w Amerykę. Zachowanie Donalda Trumpa to wstyd i hańba dla konserwatystów!

Data publikacji:

Po amerykańskim ataku na Syrię wielu publicystów wpadło w prawdziwą „Trumpomanię”. Enfant terrible światowej polityki stał się nagle nową nadzieją świata Zachodu.

false flag 185.135.225.*

Syryjczyków można mordować, ale nie gazem. Trump okazał się takim samym politykiem jak inni.

M 83.7.208.*

"Prawica chrzescijańska" pisze: "@Frodo Ale jaki wstyd i jaka hańba w głoszeniu Prawdy?" Przyjacielu - >Prawicachrześcijańska

M 83.7.208.*

cd. Przyjacielu - "Prawica chrześcijańska nie pisałaby takich sloganów, w dodatku z użyciem dużego "P"

Merkel i UE mają nowy problem - liczba uchodźców ulegnie zwiększeniu. Trump dał "delikatnie" znać kto decyduje o najważniejszych sprawach dla Europy.

Prawica chrzescijańska 83.31.223.*

@M mylisz się. Często piszę Prawda wielką literą by podkreślić Jej wagę. Gdyż tylko Prawda mnie interesuje nawet gdy jest niewygodna jak ta w Syrii.

"Konserwatyści wszystkich krajów łączcie się" ? Chory na "świętoszkowatość" konsyliacyjny dialogowiec i pojednaniec nie może postrzegać reżimu terrorystów państwowych putina/cyryla/kadyrowa inaczej jak w kategoriach mityczno-milenijnych wspartych bergolizmem. Nie może też dostrzec,że russki imperializm to sierpomłotowo-carska komuna,której klęska jest coraz bardziej widoczna zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz russkiego golema. Russka dezinformacja polega m.in. na tym,że wykorzystuje każde narzędzie np. zamachy i "zamachy" oraz każdy model szantażu (kij i marchewka) dla wykazywania niezbędności swojego trwania. Duży błąd autora w uleganiu russkiej dezinformacji,większy niż hurraoptymizm niektórych przed zakończeniem gry.Może lepiej skorzystać z zasady ,że mowa jest srebrem a milczenie złotem.Chce się autor wpisać w nagonkę na MON A.Macierewicza ze strony funkcjonariuszy z "partii cnoty" ,z konsyliacyjnej komorry w BBN i "konstruktywnych" dialogowców z CPRDiP w NRR?

Teraz wszyscy jego przeciwnicy zaczną się go obawiać bo zobaczyli ze Trump to nie Obama on działa a nie tylko gada...

rolnik 62.69.211.*

Ciekawi mnie po co Asad miałby atakować chemią . To tak jakby za wczasu strzelił sobie w głowę. Sarin znajdziecie na dnie Bałtyku-pełne beczki. Wystarczy transport, akwalung i szalony islamista.

78-letni Polak 5.172.238.*

...Barak/c/ oddal funkcje zandarma swatowego putinowi, a tenze, nie tylko napadl na Ukraine, ale pozakladal bazy wojskowe w Syrii,i wspiera tamtejszy rezim,nie dbajac o ofiary w ludziach!!..

Prawica chrzescijańska 83.31.223.*

Miriam Shaded. Prawicowa aktywistka ratująca chrześcijan. Wielokrotnie tu chwalona, pisowiec Gadowski, pisowiec Repetowicz. Cała 3 tam była. Wszyscy bronią Asada. Dla Was ruskie trolle to są?

wiciul 159.220.75.*

Na jakiej podstawie autor tego nie wartego komentarza tekstu twierdzi, że prezydent USA podjął decyzję na podstawie filmiku krążącego w sieci?!?!?!? Kompromitacja autora.

RRoman Heil 192.166.203.*

Znakomita decyzja Trampa panie Ceyrowski !!

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Mycha 87.207.18.*

Pełna zgoda. Czarno-propagandowy przekaz dla globalnych mas przeciw Irakowi i niby wybuch tzw. arabskiej wiosny jest znany, pamiętany. Tak jak ponoć zabicie Bin Ladena. I jeno jego trup niepokazany.

Prawica chrzescijańska 83.31.223.*

"Przeciętni ludzie mieszkający w Syrii, uważają, że dzięki prezydentowi Asadowi nie udało się z Syrii zrobić drugiego Iraku." - ks. prałat Józef Maj.

Wpolityce tez sa garbatev nosy

Prawica chrzescijańska 83.31.223.*

"Na Malulę napadli ludzie finansowani nie tylko przez Arabię Saudyjską, ale również kraje chrześcijańskie jak Francja czy USA" – ks. prałat Józef Maj.

Prawica chrzescijańska 83.31.223.*

"Choćby prezydent Duda i cała reszta na wyścigi popierali działania USA, ja to jednak sprawdzę. Wolny człowiek nie da sobie bowiem robić z mózgu kaszy." Witold Gadowski

Treść komentarza została usunięta.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.