Forum dyskusyjne

Świat Komentarze do artykułów

autor: Gage Skidmore/cc/wikimedia commons

Naiwna wiara w Amerykę. Zachowanie Donalda Trumpa to wstyd i hańba dla konserwatystów!

Data publikacji:

Po amerykańskim ataku na Syrię wielu publicystów wpadło w prawdziwą „Trumpomanię”. Enfant terrible światowej polityki stał się nagle nową nadzieją świata Zachodu.

Treść komentarza została usunięta. (x4)

Edi 79.66.131.*

Bardzo mądry z Pana człowiek Panie Arturze. Wiekszosc ludzi chce widziec tylko biale i czarne czyli usa i rosja, a kolorow na swiecie jest wiele. Pan je widzi.

Tak trzymać! 83.21.242.*

Brawa dla Autora za pogłębioną, wieloaspektową refleksję! Na tle litanii artykulików na przysłowiowe jedno kopyto, tym bardziej ciekawie się ją czytało.

Prawica chrzescijańska 188.146.135.*

Wreszcie ktoś to napisał. Brawo za odwagę i rozum p. Ceyrowski. Lubię Trumpa ale zaostrzył konflikt. W Syrii to Asad i zaproszone przez niego Kacapy mają rację. Popytajcie chrześcijan z Syrii...

Treść komentarza została usunięta. (x4)

j23 89.73.10.*

świetny tekst, no ale cóż miałbym Trump zbombardować Kreml?, Jankesi do 1948 i parę lat później mieli monopol atomowy. CiA oraz inne służby wiedziały doskonale o Gułagu. I nic!

Treść komentarza została usunięta.

Wolność Poglądów 83.21.242.*

Arutrr 88.156.24. -nie przesadzajmy, samodzielne myślenie nie = od razu ruskiej propagandzie. USA miewa też + wkład, a Rosja nie zawsze jest cacy, ale automatyzm w jej obsobaczaniu to też propaganda.

Treść komentarza została usunięta. (x3)

Prawica chrzescijańska 83.31.223.*

@Frodo Ale jaki wstyd i jaka hańba w głoszeniu Prawdy? bł. ks. Popiełuszko i św. Jan Paweł II mówili, że Prawda wyzwala. Skoro większość się niewygodnej Prawdy boi to już nie masz problem tylko ich.

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.