Forum dyskusyjne

Świat Komentarze do artykułów

autor: fot. PAP/EPA/wSieci

Le Pen u wrót. Rybińska we "wSieci": "Kandydatka Frontu Narodowego prowadzi w sondażach w niemal wszystkich regionach Francji"

Data publikacji:

Dziennikarka wyjaśnia nieustanny wzrost poparcia kandydatki na prezydenta Francji i przybliża motywację ludzi, którzy decydują się na nią głosować.

22 postulat 86.8.44.*

na powroz lewackie bydleta,na powroz!!!

vis 188.146.142.*

lewak;człekokształtny pasożyt,nienawidzący ludzi myślących

kar 212.244.106.*

nie podniecajcie się. W drugiej turze dostaje łupnia

zombi 213.238.81.*

"Konserwatyści" wszystkich krajów łączcie się pod berłem carputina sukinsyna i jego świątobliwych ludobójców od cyryla i kadyrowa.

antykodziarz 83.28.158.*

Przegra w drugiej a szkoda. Do boju Le Pen! (Choć Kaczyński i Waszczykowski już się odcięli od niej więc może lepiej żeby nie wygrała?).

Luk 77.79.252.*

Czuję, ze jakoś w przeddzień drugiej tury "wyjdą na jaw kompromitujące informacje".Ormo czuwa.

Treść komentarza została usunięta. (x2)

moze sie uda 109.47.1.*

pani Le Pen moze i wygra w 1ej turze. Ale w 2giej wszyscy oddadza glosy przeciw niej: sila -zlego na jednego!! Zrobia wszystko by raz zdobytej wladzy nie oddac, Ale naszemu rzadowi to wisi, tylko ua!

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Pewny jestem,ze 68.173.225.*

Lewactwo stanie na glowie i nie pozwoli jej wygrac.

Treść komentarza została usunięta.

antykodziarz 83.28.158.*

To zdecyduj się czy piszesz o Sowietach jako Rosjanach czy o Sowietach jako Eskimosach. Najwięcej ofiar komunizmu to było etniczni Rosjanie, potem Ukraińcy i Polacy (Słowianie!!!).

Treść komentarza została usunięta.

macron wygra głosami francuzów z afryki północnej i środkowej.....allez les bleus

Olej 89.229.97.*

Niemcy wyrolowali Europę wraz z brukselską biurokratyczną złodziejnią, usadowioną na stołkach za krociowe wynagrodzenie. Historia się powtarza, weimarski duch, komuniści, złodzieje i wojna na koniec

Olej 89.229.97.*

Przed Europą niemiecko rosyjski tandem śmierci. Najpierw Niemcy zrobią z Rosją interes, a następnie Rosja wykończy wszystkich. Błędem USA było danie Niemcom swobody działania, zapłacimy za ów błąd

Treść komentarza została usunięta.

veraicon 89.64.0.*

hmm i znowu Bismarcki wyrolowali żabojady. Nici z nadziei, Fillona utopią, wystawią Macrona contra Le Penn i pozamiatane, bo to muzułmanie zdecydują w II turze te 13 % już

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.