Forum dyskusyjne

Świat Komentarze do artykułów

autor: fot. PAP/EPA

Zmarł Rockefeller - senior. Właściciel legendarnej fortuny dożył 101 lat

Data publikacji:

Fortuna zmarłego, złożona z nieruchomości, udziałów w rodzinnych funduszach powierniczych oraz innych aktywów była w marcu szacowana przez magazyn "Forbes" na 3,3 mld dolarów.

Treść komentarza została usunięta.

Zorbas w żałobie? 83.28.158.*

Nic nie napiszę oprócz tego, że jeden z klanu największych szkodników świata umarł. Bóg go sądzi. Panowie świata trzymający na smyczy przywódców państw też są śmiertelni.

złodzieje za karę żyją długo 91.17.209.*

dobroczynność nastawiona na wspomaganie starozakonnych fundacji niech jego i resztę diabli wezmą

radek 81.190.156.*

przeszczepy serca też tylko do czasu pomagają

Polacy pokonali jego koncern 89.238.146.*

Posluchajcie i rozpowszechniajcie."Niezwykli Polacy pokonali chciwy koncern" https://www.youtube.com/watch?v=K0PolVoVerM Czy kto o tym slyszal????

Mammoth 162.119.232.*

Na Sadzie Bozym on juz... Moze sie lekko zdziwic, ze ta cala "filantropia"sie mu na wiele nie przyda... Memento mori... A jak sie czuje nieco mlodszy "filantrop" o wegierskim nazwisku?

Treść komentarza została usunięta.

Wyom. 75.86.231.*

Zmarl bardzo zly czlowiek , nawet jego pomoc harytatywna sluzyla zlym celom.

Ryba 87.167.134.*

I po co mu były przeszczepy serca. Myślał, że jest bogiem, a umarł jak każdy.

Nick 89.64.42.*

Pierwszy Rokefeller zrobił majątek na sprzedaży ropy naftowej jako cudownego leku. Musiał uciekać z USA, gdy ludzie zaczęli umierać po jego specyfiku. To rodzina zbrodniarzy.

Chwalba 83.7.93.*

Jakoś Bóg mu sprzyjał : żył długo i zgromadził duży majątek . RIP

mich 77.253.178.*

Na moje oko. Dzwnie podobny z Sorosem był.

ksiądz 46.149.223.*

W przeciwieństwie do innych piszących wyznaje wiare katolicką i główną zasadę naszej wiary - miłość bliźniego. Niech spoczywa w pokoju.

m 83.30.98.*

optymistyczna wiadomość. Przychodzi dzień w którym wszyscy stają się równi.

Zorbas w żałobie? 83.28.158.*

Hitlerowi i Stalinowi też życzysz spoczywania w pokoju? Ja jestem katolikiem i swoje zdanie mam o nim, milczę ale w myśl 'nie sądźcie by was nie sądzono' ale za to całe zło świata odpowie przed Panem.

chcial byc "panem" Polski 89.238.146.*

Chevron w Żurawlowie: powrót do wysiedlania Zamojszczyzny, 15 06 2013 r. Opinia 2978 https://www.youtube.com/watch?v=ryNPn3kbgi8

Treść komentarza została usunięta.

niewiniątko 83.28.158.*

W 85r. z Jaruzelskim rozmawiał o transformacji ustrojowej, wojny na Bliskim Wsch., dyktatury generałów w Ameryce Łacińskiej, zniszczenie gospodarek Europy Wsch., lewackie fanaberie antychrześcijanskie

gość 178.42.88.*

Już na dywaniku. To pocieszające.

niewiniątko 83.28.158.*

a najgorsze jest to, że są jeszcze więksi mocarze od Rockefellerów w tym kręgu zła ale wy się kłóccie czy Lewica czy Prawica a oni i tych i tych mają w kieszeni. To wszystko to teatr.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.