Forum dyskusyjne

Świat Komentarze do artykułów

Fot. PAP/EPA

Trump o rosyjskich materiałach: To „fałszywe doniesienia” sfabrykowane przez „chorych ludzi”

Data publikacji:

Oświadczył, że nie robi żadnych interesów z Rosją ani w Rosji. Powiedział, że nie wie, czy jego relacje z rosyjskim prezydentem będą dobre, ale że ma taką nadzieję.

gosc 93.105.15.*

o jakich rosyjskich materialach lgarzu ,te materialy przekazal byly angielski szpieg,rosja kategorycznie zaprzeczyla.

Alek 5.133.8.*

Liberalne lewactwo i grandziarze z Wall Street nie dadzą Trumpowi spokoju nigdy. Aż do ostatniego dnia życia. Nie zdiwię sie jesli w Nowyn Jorku powstanie komitet obrony demokracji.

haha 94.42.40.*

,,Myślę, że to hańba. (…) To jest coś, co zrobiłyby nazistowskie Niemcy" podoba mi się to zdanie wywnioskować z niego można ze Niemcy nie będą mieli z nim łatwo już nie będzie takiej swobody...

jaspar 62.29.136.*

„Jeśli Putin lubi Donalda Trumpa, to uważam to za atut, a nie za problem”. Ciekawe czy nasi politycy docenią szczerość pana prezydenta Trumpa?

edward56 88.156.198.*

Tak panie prezydencie Trump trzeba jak najszybciej to zasrane lewactwo zniszczyć liczymy na pana takrze w Polsce ?

misu 37.47.135.*

",rosja kategorycznie zaprzeczyla."

A to śmiech..no tak rosja jest przecież znana z mowy prawdy. Można polegac na jej słowu jak na zawiszy. LOL.

janeczka 51.175.95.*

co gorsze? Trump zatrzymujacy Clinton, czy Clinton zatrzymujaca Trumpa. Kiepsko z nami.... Dziwne, jak wielu w nich szczerze wierzy, kocha i ma nadzieje.

inżynier877 37.47.14.*

..jest to oczywiste!!!!. Brawo, brawo panie Prezydencie Trump !!!

Wojtek 89.77.4.*

A zdjęcie Prezydenta Trumpa do publikacji wybrali jak zwykle "drodzy towarzysze" redaktorzy :) Którzy go nienawidzą.

Jadzka 74.57.15.*

Zeby było śmieszniej Trump nie wierzy w "oficjalne środki masowego przekazu "w USA i podziela jego zdanie 70% Amerykanow. Dlatego opiera sie na "breaknewsach" tez nie wszystkich...

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.