Forum dyskusyjne

Sport Komentarze do artykułów

autor: fot.PAP/EPA

Po zwycięstwie w Vikersund Stoch najlepiej zarabiającym zawodnikiem w sezonie

Data publikacji:

Do końca tegorocznego sezonu skoków narciarskich pozostały tylko trzy konkursy.

akr 31.6.213.*

I bardzo dobrze! Niech zarobi jeszcze więcej! Zasłużył na to ciężką pracą, radością kibiców i promowaniem Polski na całym świecie poprzez swoje osiągnięcia. Najlepszego, Kamil!...

Brad 87.138.101.*

Super! Za sukcesem sportowym niechaj idzie finansowy. Gratulacje dla Pana Kamila!

tylko prawda jest ciekawa 213.241.53.*

Cóż tego że zarabia na startach jak nie zarabia z reklam w polskiej TV tak jak Małysz.Może dlatego że jest katolikiem a Małysz ewangelikiem? Duzi(najczęściej zachodni) reklamodawcy tego nie lubią

ede 185.13.106.*

Praca skoczkow jest praca ciezka i nie bezpieczna. Nalezy im sie. Daja nam tyle radosci i promuja Polske na calym swiecie.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.