Forum dyskusyjne

Społeczeństwo Komentarze do artykułów

autor: wPolityce.pl

Lotnisko w Modlinie może zostać zamknięte! Wszystko przez konflikt między udziałowcami

Data publikacji:

"Jeśli nie będzie zgody PPL na finansowanie, ULC może zamknąć port ze względów bezpieczeństwa".

pamiętliwy 89.78.72.*

No przecież to nowe lotnisko, pięknie go PObudowali.

777 82.19.137.*

Znowu SB i WSI miesza i psuje? Na pal z tym bydlem.

wer 37.47.0.*

Wiwat Polconsult, kolejny sukces!

marian 83.3.51.*

Lotnisko pobudowane za pieniądze podatnika. Zabrać tym nieudacznikom lub sabotażystom cały majątek lotniska i poprowadzić tak jak LOT pod nowym zarządem.

facjata 83.25.122.*

Czy udział w Modlinie to prywatna część własności ludzi z zarządu PPL? Czy PPL to firma prywatna czy państwowa?Jeżeli państwowa to może minister właściciel mógłby ludzi z zarządu PPL po prostu usunąć

"tylko PPL jest przeciwne inwestycjom. Chciałoby przejąć kontrolę nad Modlinem i dąży do tego za wszelką cenę." Doprowadzić firmę do upadku i przejąć za bezcen to był standardowy trick nomenklaturowych menedżerów 30 lat temu. Płacimy za to do dziś.

RYSK 31.179.118.*

to miala byc dojna krowa za marne pieniadze wlożone w inwestycje,ten port wymaga dużych pieniedzy aby spelniac warunki bezpieczenstwa.Musi go przejac odpowiedzialna firma.

to_ja 109.78.27.*

Państwowe, etatystyczne biurwy walczą o wpływy. Zapłaci.... podatnik. HEHEHE

Jiri2 82.177.177.*

Modlin to kolejny szwindel PO. Beton na pasy mieszał pan Wiesio w betoniarni obok. Miał być specjalny, a szedł jaki bądź. Potem PO kupiło maszyny do zamiatania pasów. Ale tego się nie zamiecie.

aha! 109.233.93.*

pewnie pozostały w zarządzie PPL jakieś osoby z układu PO-PSL i próbują wyrwać na koniec swojej kadencji dodatkowe pieniądze za "zgodę" bo z czegoś trzeba żyć...

olo 91.90.61.*

chwila chwila, to nie ma gwarancji na produkt pt pas startowy? przecież to nówka? wykonawcę za kłaki i niech poprawia!

uju 83.29.29.*

To efekt montażu wpływów.

a 89.72.18.*

I co na to pani Premier,pan minister? Przedsiębiorstwa Porty Lotnicze należą do Państwa i kto tam mianuje dyrektora? Co z koleją Okęcie -Modlin? Ktoś chce zrobić to samo co z Radomiem.Zgnoić.

asenizator 46.134.28.*

Czuję przez monitor złodziejskie łapy POpaprańców.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.