Forum dyskusyjne

Społeczeństwo Komentarze do artykułów

autor: wPolityce.pl/TVP1

Prezydent Duda do rodzin poszkodowanych w nawałnicy: "Wiadomość o dramacie, który się wydarzył, wywołuje mój głęboki smutek i żal"

Data publikacji:

"Nie sposób wyobrazić sobie, jak wielki ból odczuwają w tym momencie bliscy uczestników obozu".

gmin 83.30.12.*

PAD często jest "głęboko przekonany", zaczynam wątpić w intencję tej głębi? Te głębokie przekonanie, poważnie martwi mnie wyborcę. Trzeba było podpisać potem nowelizować i wręczyć nominacje.Wstyd mi!

leszek 83.26.26.*

zachowaj swój głęboki smutek i żal w sercu ,a nie trąb o tym ,jeśli chcesz wspomóż poszkodowanych tak żeby lewica nie wiedziała co czyni prawica

Treść komentarza została usunięta. (x2)

a 89.161.14.*

Cygan raz prrz wieś przejdzie.

ala ma kota 89.64.24.*

Adrian pomoże tak jak pomógł frankowiczom .Brakuje jeszcze powtórki z Cimoszewicza ,że mogli się ubezpieczyć.

Treść komentarza została usunięta.

All 118.173.185.*

Zdrajca

życzliwy 83.23.90.*

Panie Prezydencie,ja już Pana NIE lubię i NIE szanuję,sieje Pan nie potrzenie- ferment dla swojego EGO -chciał pan zyskać a wyszło zupełnie inaczej-dużo Pan stracił

adam 83.9.246.*

Nikt nie potrzebuje nic od ciebie, nic a nic, mam nadzieję ze wszyscy myslą tak jak ja.

Mariusz 46.125.249.*

Nikomu twoje modlitwy nie są potrzebne. Skończ, jedź na narty, nie wiem, zniknij!!!

Polak 77.254.134.*

Załuję że na ciebie oddała głos cała moja rodzina !!!!

stefan 93.105.123.*

oczywiście po konsultacjach z panią Romaszewską i filozofami!

to ohydne! 188.107.166.*

Co za chamskie wpisy!Nawet prezydenta nie potrafią uszanować!Czy wy jesteście Polacy?

ro 85.14.119.*

Ludzie, opamiętajcie się! Postawcie się na miejscu rodzin ofiar, którym prezydent składa kondolencje. To sobie wystawiacie świadectwo, nie jemu.

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.