Forum dyskusyjne

Społeczeństwo Komentarze do artykułów

autor: Fot.zdjęcie ilustracyjne/ PAP/Dominik Kulaszewicz

ZHR ogłasza żałobę po tragedii w Suszku. "Czy mogliśmy uczynić coś jeszcze, aby tego uniknąć"

Data publikacji:

Składam w imieniu Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, kondolencje rodzinom wszystkich ofiar tragicznych nawałnic z ostatnich godzin".

Wieczny odpoczynek racz Im dac Panie, a swiatlosc wiekuista niechaj Im swieci. Niech odpoczywaja w pokoju wiecznym. Amen.

stn 83.23.85.*

wieczny odpoczynek swoją drogą,ale gdzie są służby wczesnego ostrzegania,w tym bantustanie,bełkot jakiegoś nowika o siłach przyrody.Dziki kraj,bez odpowiedzialności,blamaż na Europę,wstyd

emi 83.9.28.*

Kto z harcmistrzostwa kazał rozbić namioty w zasięgu linii brzegowej lasu, gdzie warty i monitoring pogody, gdzie drogi ewakuacyjne, gdzie opieka całodobowa?

312 176.115.8.*

Policja na miesięcznicy, zarządzanie kryzysami politycznym a nie patrzenie co się dzieje . ZHR zdrowaśki klepie a nie pionierką na poważnie się zajmuje

emi 83.9.28.*

Kto z harcmistrzostwa kazał rozbić namioty w zasięgu linii brzegowej lasu, gdzie warty i monitoring pogody, gdzie drogi ewakuacyjne, gdzie opieka całodobowa?

Polak Mały 89.228.143.*

Służby zarządzania kryzysowego wcześniej powinny ostrzec wszystkie obozy ,kolonie i pola namiotowe , a organizatorzy ewakuować dzieci do najbliższych szkół i sal gimnastycznych.Pogoda jest szalona

Polka 213.5.212.*

z żywiołem jeszcze nikt nie wygrał. Dramat straszny. Wyrazy głębokiego współczucia dla rodzin dziewczynek. Jednak trudno przewidzieć, w którym miejscu rozpęta się piekło na ziemi.

Kazio 31.0.67.*

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.

A różnej maści hejterom zadam pytanie: dlaczego dozwolone są samochody, samoloty i autokary? Tam też giną ludzie.

Treść komentarza została usunięta.

ola 82.160.131.*

Przy takim wariactwie pogodowym na tylu harcerzy 2 nie żyje to i dużo i mało. Serdecznie wszystkim współczuję.

Treść komentarza została usunięta.

jj 89.230.208.*

Wyrazy głębokiego współczucia dla rodzin ofiar.

StAAbrA 79.191.253.*

Obozu nie stawia się między drzewami - a jeśli już , to trzeba znać się na drzewach . Na wypadek nawałnicy musi być świetlica - z bali . I ziemianki też . I monitoring pogody . Bo i powódź bywa

FikiMiki 83.6.80.*

Tragedii można było uniknąć. Osoby odpowiedzialne powinny zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej. https://twitter.com/Jacek_Rakoczy/status/896473676425682944

Jan 109.232.27.*

Nie jestem zwolennikiem cenzury, ale w takiej chwili puszczanie wpisów takich śmieci jak az 83.28.130.* to gruba przesada.Czy tu się toleruje bolszewizm?

To były kłamstwa... 83.26.237.*

Jaką mamy pewność, że jest to NASZE POLSKIE HARCERSTWO? Bo było i tak, że były dwa harcerstwa w czasach stalinowskich. Które się ostało? Do którego pisał z żalem list- Prezydent ?

ANTY-PO/KOD 89.72.16.*

MOŻNA BYŁO UNIKNĄĆ, TRZEBA BYŁO SŁUCHAĆ METEOROLOGÓW I W CZASIE BURZY SIEDZIEĆ W BEZPIECZNYM MIEJSCU. A OBÓZ ROZBIJA SIĘ W LEPSZYCH, W BEZPIECZNIEJSZYCH WARUNKACH, A NIE RYZYKUJĄC.

Treść komentarza została usunięta.

mniej modlitw 37.248.155.*

więcej rozumu, ostrzeżenie III stopnia dla tego powiatu było 5 godzin wcześniej komendantura z ZHR zlekceważyła, kolejny tupolewizm, komendant do odsiadki

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.