Forum dyskusyjne

Społeczeństwo Komentarze do artykułów

autor: PAP/Tytus Żmijewski

Grześkowiak i Kurski uhonorowani Krzyżami Wolności i Solidarności. To nagroda "za zasługi w działalności na rzecz niepodległości i suwerenności Polski"

Data publikacji:

"Walka w podziemiu była czymś tak niewinnym i bezinteresownym, że nigdy o tym nie mówiłem, nigdy nie wypinałem piersi po medale" - mówił prezes TVP.

markus 178.235.40.*

Bolszewickie gnidy odznaczają się już jak ruscy

adam 78.154.87.*

A Kurski odznaczył Braci z Polsatu, podarował im TV Polonia. z TV Naziemnej...Dobrze sobie żyją udając a nas niszcząc.

Zawsze mnie ciekawiło na jakiej zasadzie dobiera się ludzi na wysokie stanowiska. Wielu ludzi zasłużyło się niepodległości Polski bardziej niż Kurski a jednak prawie zapomniani dożywają swoich dni. Dlaczego np. Wałęsa pozbył się po 89 roku prawie całej Komisji Krajowej, pochodzącej z wyboru a mianował swoją

Th 31.178.180.*

Rozumiem, że pan Kurski protestował w wydarzeniach Bydgoskiego Marca na rynku w Bydgoszczy albo Torunia.

No i czym się różni partia PO od PiS?.Za czasów PO tak samo rozdawali różne medale ,,swoim ludziom" i w czym ta dobra ma być zmiana?

wyborca/bo taka jest prawda 89.228.44.*

P.Kurski to Chlop.

andtew justice 172.56.20.*

markus , zycze dobrego sr.nia, wszo sowiecka"!!!!#!!!

kendzior 83.24.151.*

I tak się traci poparcie panowie. Nie można z takimi rzeczami poczekać?

halszka 178.42.201.*

Nawet za samą NOCNĄ ZMIANĘ należy się panu Kurskiemu medal! Jak w soczewce zobaczyliśmy patologię prezydentury Wałęsy i rządów Okrągłego Stołu! To był zamach stanu,ale lemingi nie chcą tego zrozumiec

wyborcaPIS 46.215.11.*

Telewizja kosztuje 2,5 mdl, a dochody 1,5 miliarda. Za MILIARD deficytu nagroda dla Kurskiego? To kpina! Dalej tak, a z kretesem przegrają następne wybory. 2 miliony Ukrainców. Brak reform finans.!!!

Treść komentarza została usunięta.

A za jaką to „działalność” tłumok Kurski dostał Krzyż Wolności i Solidarności? Nawet gdyby nie zaistniały inne powody — już tylko za samą **DEWALUACJĘ” krzyży i orderów pójdziecie gnojki na kompost — zrozpaczony naród, pewnego dnia, sięgnie po...

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.