Forum dyskusyjne

Społeczeństwo Komentarze do artykułów

PAP/Lech Muszyński

"To historyczny moment". Konwój amerykańskich żołnierzy wjechał do Polski. ZOBACZ ZDJĘCIA

Data publikacji:

"Bardzo podoba mi się pobyt w Polsce, jest to świetne doświadczenie" - powiedział amerykański major.

Ważny dzień 94.254.165.*

To bardzo wiele zmienia. Polska dawno nie złapała takiego oddechu. To zawęża pole manewru wrogom (tym wewnętrznym również). Nie zapominamy historii, ale dziś należy otworzyć szampana!

Artur 48 83.26.232.*

Historyczny moment? Jaki? Obce wojska w rzekomo wolnym kraju, to przypomina sytuację z kon. XVIII wieku! USA doprowadziły do Jałty, pamiętajcie o tym. Ich interes nie musi być naszym i odwrotnie.

Brawo MINISTER ANTONI MACIEREWICZ .

ergo 79.187.12.*

Ruskie Trole działają w sieci !

M 91.94.56.*

Z czego się cieszyć. Normalnie jeszcze bramę powitalną trzeba było zbudować.

aVox 164.127.75.*

Macie nieco racji trole! Ja też mam za złe US, że w Jałcie nie obronili nas przed Rosją-imperium zła. Rosja sowiecka czy federacyjna to nasz odwieczny wróg.

i co? 178.36.22.*

A miało być milion czołgów.

! 83.7.46.*

Bardzo dobrze Witamy i czekamy na przegrupowanie na Przesmyk suwalski.

x100 62.108.186.*

"treść usunięta. (x14)"

To już lepiej od razu zablokować komentarze.

Dla zdrajców historyczny, dla Polaków-obraz nędzy i rozpaczy państwa polskiego. A jak beda wracac?.Przypomne te wasze teksty

Jankes 108.54.153.*

Ujadanie kacapskich trolii z bezsilnosci jest bezcenne. Czym wiecej skowycza tym bardziej potwierdza to slusznosc rozmieszczenia wojsk amerykanskich w Polsce. Kacapy won!!!

CM 88.220.124.*

WELCOME, FRIENDS... })

Gama 5.184.199.*

Ile to dzisiaj komentarzy usuniętych?

kraków 83.4.180.*

faktycznie dużo ruskich troli po dzisiejszych opadach śniegu

do jos@jos 109.243.210.*

Jeżeli samochód HUMMER (HMMWV zwany Humvee) którego seryjna produkcja dla armii USA, rozpoczęła się w 1985 roku, jest dla ciebie sprzętem z lat 50-60 tych to niechybnie jesteś RUSKIM TROLEM !

h23 158.69.25.*

Widzę, że lewacko PeOwskie psy szczekają na forum. Czyli wszystko w porządku.

Jadzka 74.57.15.*

Jos@jos, idz do okulisty, pewnie ci oczka zardzewiały, a dokładniej masz zapewne kataraktę! Moze cie zoperuje, dobra soczewke zaimplantuje i bedziesz widział czysto! Chyba ze to ruska propaganda...

do jos@jos 109.243.210.*

Bo to jest sprzęt używany a nie dla picu i na pokaz, beżowa kolorystyka pokazuje, że był używany na Bliskim Wschodzie, aktywne używany, ostrzelany i przemieszczany, sprawne silniki i zawieszenie.

do jos@jos 109.243.210.*

Rangersi z Delta Force latają na Black Hawkach ostrzelanych z dziurami, wymieniają w sprzęcie tylko to co jest konieczne, ale jak latają. Mam nadzieję, że dojdzie do zakupu 96 używanych F-16

Minister Macierewicz uprzedzał , że teraz wysypie się wataha trolli , ruskiej agentury , i że będą prowokacje .Bądźmy czujni i starajmy się zrozumieć , sytuacje , aby trolle nie miały nad nami przewagi i wpływu. Dla nas, dla Polski , jest to bardzo ważne.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.