Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: PAP/Rafał Guz/Flickr: PiS

Pozycja Ziobry została wzmocniona przez Kaczyńskiego. To ciekawy sygnał zwłaszcza na tle słów prezydenta. Zamiast balonów - twarda polityka

Data publikacji:

Jednego możemy być pewni: definitywnie skończył się czas monolitu i pełnej jedności, a rozpoczęła twarda polityka. Radosnego odbijania balonów więcej nie będzie.

BJ 185.46.169.*

Przede wszystkim to PAD jest CHOROBLIWIE ZAWISTNY, bo brak mu energii pomysłów i wizji.Jako Polityk to amator,stąd to chamskie poniżanie JK i weta to nienawiść zawistnika do lepszych w jego mniemaniu

AndrzejS. 176.221.122.*

Taka ludowa przyśpiewka: "Był Duda,był Duda, miał dudy, miał Ale te dudy nie były Dudy-bo ten Duda od innego Dudy te dudy miał"

em. inż. 83.31.43.*

Brawo Panie Ministrze ZZ. Wielkie gratulacje. Na pohybel z adrianem.

Polka 213.5.212.*

Wielkie brawa dla ministra Ziobry. Polacy lubią tych co dążą do zgody. Słowa min. Ziobry znacząca odbijają od aroganckich słów PAD. Bardzo dobrze i tak trzymać. Niech PAD mąci, zbierze burzę.

bumbis1 83.26.245.*

PAD nadął się jak te balony i uwierzył że jest mężem stanu- przy takim składzie doradczym nie dziwię się. Spodziewałem się bardziej trzeźwego osądu spraw .Szkoda bo miał szanse na następstwo po PJK

gosc 83.5.254.*

Dosc tego kluczenia i lamania przyzeczenia przez PADa i tak zdradzieckiej POstwy. .....Minister Ziobro na PREZYDENTA POLSKI przy nastepnych wyborach prezydenckich!!!!!!

Polacy nie gęsi swój język m.. 37.130.224.*

Co PIS obiecał i zaczął, to musi koniecznie kontynuować, by SUWEREN uwierzył w nadchodzące zmiany państwa, które było bezprawiem bandytów i wymieść wszystkie brudy, które POPSL zamietli pod dywan.

Hucpiarz Fijołek , od " wyjątkowo słabej informacji publicznej " tzw. afery bilbordowej , teraz kolejną aferę odkrywa !

GEL 37.47.143.*

Kara Boża spadnie na Polskę jesli Zioberko zostanie wystawiony jako kandydat na stolec prezydencki ,wyrażna grożba Małego do PADa ,

Damy radę ! 83.9.177.*

Panie Prezydencie ja popieram PiS, głosowałam na Pana, był Pan moim Prezydentem ale Pańskie dziwne zachowanie i fochy zraziły mnie do Pana i nie chce mi się nawet Pana a szczególnie rzecznika oglądać

Nati 84.38.89.*

Pan Prezydent prowadzić zaczyna dziwną politykę. Uwierzył w swoją wielkość i nieomylność?

Jest mi wstyd prezydencie Maliniaku. Oszukałeś mnie i moich przyjaciół, których przekonałem, aby głosowali na ciebie. Raz już oszukał mnie Bolek, obiecując drugą Japonię i 100 mln, Teraz ty Adrianie Maliniaku wpuściłeś mnie w maliny. Kapnąłem się, że jesteś trefny, jak zacząłeś podjazdy z P.Maciarewiczem i głupie psztyczki w kierunku P. Ziobry. Apogeum twojej zdrady, to weta do jakże bardzo potrzebnej, radykalnej zmiany systemu sądownictwa. Najbardziej prawi i pracowici Ministrowie rządu Premier Beaty Szydło, są najbardziej atakowani przez totalnych i twoich solocho-łapińskich. Pomimo, że Prezes JK, jest super strategiem, to nie ma szczęścia do kretów.

Treść komentarza została usunięta.

Dziadek 89.76.45.*

Otoczenie PAD coraz bardziej smierdzi czosnkiem. Panie Kaczynski, czas zrobic z tym porzadek. PAD bez PiS jest NIKIM, natomiast PiS-owi bez PAD bedzie trudniej, ale dacie rade.

Zbyszek Dworski 107.190.32.*

.......Prezes Prawa i Sprawiedliwości w jednoznaczny i wyraźny sposób wzmocnił pozycję ...Pana Ministra Zbigniewa Ziobry...... Szanowny Panie Marcinie Fijołek.

złe narzędzia 89.68.135.*

jak dla mnie, PJK próbował w ten sposób dyscyplinować PAD'a, moim zdaniem to przedsięwzięcie bez cienia szansy powodzenia, bo ten gagatek ma innych panów prowadzących nad sobą.

Klara 62.143.163.*

Brawo PJKaczyński,MSiPG Ziobro,brawo cała drużyno PiS,a z Dudą sobie poradzimy...szpilka się znajdzie :)

Olka 71.239.126.*

My popieramy p Ziobre,bo ciezko pracuje,aby oczyscic szambo po PO i PSL,a PAD niech wyrzuci antypolakow,bo tam sa hamulcowi np Romaszewska,Lapinski i wielu innych WSIokow z BBN z Solochem na czele

Panie Ziobro, trzymaj się Pan, w osobie Prezydenta odezwała się Unia Wolności, a ja myślałem że Kaczor na to się nie nabierze. Naiwniak jak ja.

Władysław 213.184.22.*

Nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej, Pan Ziobro jest odpowiedzialnym i skutecznym politykiem, służy Polsce, nie własnym ambicjom!

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.