Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: PAP/Rafał Guz/Flickr: PiS

Pozycja Ziobry została wzmocniona przez Kaczyńskiego. To ciekawy sygnał zwłaszcza na tle słów prezydenta. Zamiast balonów - twarda polityka

Data publikacji:

Jednego możemy być pewni: definitywnie skończył się czas monolitu i pełnej jedności, a rozpoczęła twarda polityka. Radosnego odbijania balonów więcej nie będzie.

q 89.73.80.*

Panie Prezydencie wyrazy wsparcia, trudno żeby Polską w XXI wieku rządzili prokuratorzy, specjaliści od aresztów wydobywczych, akceptacji lewych podsłuchów i obciążania wymuszanymi zeznaniami.

Zofia z Lubelszczyzny 79.185.206.*

Pan Prezes Kaczyński jest dla Polski tym, kim Zenon Martyniuk dla discopolo!

gość 89.206.12.*

prezydent sam nadęty jak balon pewnego dnia pęknie - jeszcze trochę i będzie jak Recep Tayyip Erdoğan (też prezydent0

Zbigniew Ziobro.jest filarem.Rzadu..Duda.moj.glos juz stracil.

Monter 92.19.76.*

Pan Duda swoimi projektami ustaw po prostu się skompromitował. Niczego porównywalnie dobrego nie stworzył, aplauzu nie ma u nikogo, a problemy są jak były kiedy wetował. Teraz usiłuje się wyślizgać.

szczery 89.67.22.*

PPDuda-jest przegrany-skonczy jak Kazio-zdradza PIS i swych zwolennikow -totalna go osmiesza a On sie im podlizuje

Adam 83.24.168.*

Min. Ziobro i jego młoda , profesjonalna kadra to dobra robota, tak trzymać !!!!!!!!!!!!!!!!

Prawdecka 95.112.134.*

Polityka jest twarda i przy dobrych "graczach" fascynująca. Trzeba jednak umiaru i nie zapominajmy, że państwo trzeba zreformować a wymiar sprawiedlwości trzeba przystosować do demokracji w XXI w.

inter 176.109.133.*

Brawo Pan Kaczyński liczy się tylko Polska a nie chore ambicje prezydenta i jego doradców.

sake 217.99.128.*

To co jasno widzi społeczeństwo jest niemożliwe dla polityków.Jedność to cel osiagniety z trudem przez lata przezJ .Kaczyńskiego teraz sypie sie w proch przez nieodpowiedzialnych polityków.

kkk 89.65.186.*

Wszystko przez Trumpa? PAD postał trochę koło Trumpa i poczuł się równie wielki? Może czas zejść na ziemię?

ciemnymoher 89.67.112.*

Paie Fijołek, niech pan już przestanie nachalnie stręczyć Dudę. Ziobro chciał wczoraj "wyciągać rękę", Kornhauser dzisiaj tę rękę opluł. Szabesgoj gra bezczelnie na rozbicie prawicy.

nie wprowadzać zamętu opiniami 89.64.45.*

Trzymamy kciuki za ministra Z. Ziobro. Dobrze pracuje i chce dobrych zmian dla nas ,dla Polaków.

rex 31.42.20.*

W tej chwili miejsce każdego państwowca jest przy Prezydencie. Mimo zastrzeżeń do niektórych dotychczasowych działań..

Szacunek dla Jarosława Kaczyńskiego , szacunek dla Zbigniewa Ziobro .

Panie Duduś, nie ma Pan 37.201.5.*

legitymacji do porównywania się z P. Ziobro. Ziobro to znaczące sukcesy w naprawie Państwa a Pan co? Ano nic, sama destrukcja w sprawach krajowych... i tych kilka stójek przy wielkich tego świata?

a 31.11.130.*

Awantura Dudy z Min. Ziobro to przykrywka do prawdziwej Wojny z Min. Macierewiczem. Na razie tocząca się w " UKRYCIU".

Gość 83.20.164.*

Dla mnie to nie ma żadnych pęknięć. Gra na awanturę która wzmacnia PiS i Prezydenta, pewnie się śmieją że pelikany to łykły. Dodatkowo bydlaki z Brukseli przycichły bo nie wiedzą o co ka man.

Kris 77.254.102.*

P.Fijołek żle pan ocenia sytuację.PJK ocenia Żiobrę i innych pod kątem ich działań dla dobra państwa, a PAD bierze pod uwagę OSOBISTE urazy. To jest różnica między wielkością a małością.

E.K 159.205.247.*

PAD nie potrafi zapanować nad swoją kancelarią, okazał się być małym, mściwym człowieczkiem, który chce większej władzy, nikt mu nie obiecywał, że w Polsce ma być system prezydencki.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.