Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: PAP/Rafał Guz/Flickr: PiS

Pozycja Ziobry została wzmocniona przez Kaczyńskiego. To ciekawy sygnał zwłaszcza na tle słów prezydenta. Zamiast balonów - twarda polityka

Data publikacji:

Jednego możemy być pewni: definitywnie skończył się czas monolitu i pełnej jedności, a rozpoczęła twarda polityka. Radosnego odbijania balonów więcej nie będzie.

launau 89.230.40.*

....p.Jarosławie , tylko w tobie cała nadzieja ..... że poskromisz ten ostatni bastion komuny - sądy i towarzyszącą im bandę w białych kołnierzykach ...... złodziejskich mecenasów ,notariuszy

i brawo pani premier

takiego premiera sobie wymarzyłem,takiego premiera potrzebuje Polska!!!

decyzyjna,stanowcza,brawo!

Drogi PAD - idź już sobie 31.0.120.*

ZIOBRO jest znakomitym min. sprawiedliwości. PAD znakomitym prezydentem był (do czasu aż postanowił uratować kumpli z SALONU i został drugim Marcinkiewiczem).

NiePOprawny 217.99.253.*

O co chodzi w tej układance?Ziobro rzeczywiście chce reformy sądownictwa a Duda tylko mówi że chce reformy a w rzeczywistości proponuje rozwiązania korzystne dla nadzwyczajnej kasty-jasne?

KRAKUS 83.7.25.*

**Ja i 80 % POLAKÓW chcemy realnej, prawdziwej poprawy polskiego sądownictwa. Nie zaakceptujemy reform pozornych. Rozliczyć winnych. To jest nasz warunek Panie Prezydencie !!!!

Treść komentarza została usunięta.

Kim 37.248.157.*

Duda znalazl nad ranem w lozku leb konia i od tego czasu rozpoczely sie veta i gra przeciwko dobrej zmianie

XXY 188.146.129.*

ZZ=czubek własnego nosa..../mały zaufany w sobie dyktatorek!/PAD ma rację ze "go"hmm..."stopuje"/pewnie wielu nie zgodzi się z moją ocena... trudno bywa/ ZZ>następcą donia...z czasem>>>bedzie!

tom 178.4.28.*

Uważam Rze współpracuje z Rzeczpospolitą,a więc jest obecnie gazetą lewacką.Mówiąc jaśniej,Duda poszedł udzielać wywiadu do Trybuny Ludu.Po prostu zdrajca.

halszka 83.28.249.*

P.PREZES nie buja w obłokach ,tylko widzi,że najbardziej atakowanym ministrem po P.Macierewiczu jest P.Min.Ziobro!Świadczy to o tym,że obaj mają kluczowe resorty, bardzo zabagnione,więc robią porząd

jan 31.183.59.*

Jak są nieporozumienia w rodzinie to sprawę załatwia się w ciszy gabinetów, a nie Panie Prezydencie unosić się ambicją. W ten sposób osłabia się całe ugrupowanie. Wstyd PAD!!!

Treść komentarza została usunięta.

Za szybko sie odkryli.... 31.11.131.*

Wlasnie!inny czlowiek nagle!PO rozmowie z merkel a POtem:tusk! I juz wszyscy wiedza ze nie ma dla AD 2-ej kadencji!Jest POdzial i hamowanie i o to chodzi!oraz wyautowanie JK AM ZZ BSz!tzn przyjaciol!

wyborca 2.29.205.*

megalomania i bezrefleksyjność PADzika poraża i przeraża szczególnie ludzi, którzy chcą i z niecierpliwością czekają na naprawę Polski czyli "dobrą zmianę"...

...a to bardzo duże zamieszane 159.205.248.*

Ja osobiście jestem za wprowadzeniem w PL systemu kanclerskiego. Władzę ma ten co ma ministerstwa czyli premier. Przy wprowadzaniu s. prezydenckiego trzeba by było oddać ministerstwa prezydentowi...

W_LS 5.172.235.*

Co na to wszystko Pani Premierka? Po prostu aprobuje poczynania Ziobry, Macierewicza i nie wtrąca się z uwagami pochwalnymi

niki 95.40.112.*

a może duduś poszedłbyś do gazety polskiej ,żle sie dzieje w kancelarii PAD ZIOBRO na prezydenta w 2020

zdumiony 87.101.68.*

z Konstytucji wynika że rządzić powinna większość czyli 50 % + 1 głos, nie wiem czemu pan Prezydent uważa że większość to jest 3/5, jak rządziła PO+PSL to nikt nie mówił że większość to 3/5

leila 89.79.46.*

Cały ten blichtr ze strony PAD, to było jedno wielkie oszustwo. Oszustwo, przyznam doskonałe. oszukać tak doskonale tyle milionów wyborców, to majstersztyk.

emili 46.169.157.*

Ziobro brawo. Duda zdrajca.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.