Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: PAP/Rafał Guz/Flickr: PiS

Pozycja Ziobry została wzmocniona przez Kaczyńskiego. To ciekawy sygnał zwłaszcza na tle słów prezydenta. Zamiast balonów - twarda polityka

Data publikacji:

Jednego możemy być pewni: definitywnie skończył się czas monolitu i pełnej jedności, a rozpoczęła twarda polityka. Radosnego odbijania balonów więcej nie będzie.

aga 83.145.157.*

Pan Fijołek jak zwykle okrakiem na barykadzie! Wspierasz zachowanie Prezydencika mimo wszystko! Martw sie o tego tchórza i jego dworzan.Obóz dobrej zmiany poradzi sobie z Adrianem!

PAD jest małostkowy i dużo mu brakuje do Ziobry który się uczy na własnych błędach. PAD zaczyna zachowywać się trywialnie, te wracanie do spraw byłych i podpieranie się śp. Lechem Kaczyńskim by wyrazić swoją niechęć do ministra jest żenująca. Ta żenada mnie powaliła, zachowanie na poziomie Adriana. Wbijać taki osinowy kołek we własny obóz który go wyniósł do prezydentury. Człowieku opanuj się.

Maniek 178.215.194.*

Ziobro, Jaki .... Oni chcą coś zmienić naprawdę

marcin 90.37.126.*

Panie Prezydencie,nie po to Pana wybieraliśmy aby Pan toczył swoje wojenki z ministrem Ziobro,ale po to aby mu Pan pomógł oczyścić te stajnie Augiasza polskiego wymiaru sprawiedliwości

KOKO 79.185.113.*

B.SZYDŁO NA PREZYDENTA MA MÓJ GŁOS

gość 79.186.113.*

Pełne poparcie dla ZIOBRY.Decyzje,wypowiedzi,postępowanie Prezydenta A.DUDY 'dziwnie wpisują" się w fakt że OTOCZONY JEST AGENTURĄ!,w Kancelarii,przez BBN i zewn. np. tacy "DORADCY' jak "mecenas" K.

kilim 78.28.33.*

PAD w sprawie naprawy sądów potwierdza,że jest hamulcowym.

Duduś wystrychnął nas na dudka. akcja psychologiczna prowadzona w uchu prezesa przez służby wsi przyniosła efekty: wzrosła u prezydenta zawiść, zazdrość, poczucie małości względem pana Kaczyńskiego, i wreszcie nienormalny rozrost własnego EGO !! pan Duda staje się bardzo niebezpieczny dla dobrej zmiany !!

ttt 83.29.100.*

Boże, ależ geniusz z naszego Fuehrera ! Takie słowa na Parteitagu zaprzyjaźnionej partii... Genialne !

zofia 83.29.214.*

Prezydent nie hamuje lecz roztropnie kieruje, by się wagonik Dobrej Zmiany przy dużej prędkości nie wykoleił na zakrętach, trzeba to rozumieć.

kazik 83.28.19.*

Pan Min. Ziobro to jeden z mocnych filarów PISu. A pan prezydent to jedna z figur w PISe. Ostatnio mocno kontrowersyjna z awanturniczymi sympatiami . Ziobro ma 100% poparcia w PIS a Duda 10%.

gpk 94.254.140.*

PAD jest już nie naszym człowiekiem. Wybrał "okrągły stół". Nigdy przenigdy nie byłby w miejscu w którym jest. Tylko dzięki Panu J. Kaczyńskiemu, Pani B. Szydło, wyborcom PiS. Niestety zdradził nas

ale jaja 194.116.182.*

brawo Ziobro brawo Pan Kaczyński dziękujemy za dobrą zmianę A Prezydent dołączy po kadencji do 3 tenorów TW BULA TW BOLKA i komucha TW ALKA

utrzymujemy cały DWÓR pana prezydenta a w BBN siedzą komunistyczni agenci i ludzie Moskwy, którzy prowadza formalną akcję przeciw MON, przeciw MS, nawet przeciw rządowi Pani Premier Szydło i pan prezydent tego nie widzi!! w wywiadzie "do Rzeczy " ani słowa o tym problemie.

hany 178.235.43.*

Myślę że PIS nie wystawi PAD na następną kadencję. Na razie musi udawać że go lubi.

Ina 188.146.160.*

Zauważmy,że publiczne,agresywne ataki wywodzą się niezmiennie z KP/nie uwzględniam tu opozycji/.Atakowani Ministrowie zachowująsię powściągliwie,dyplomatycznie.A nie chodzi tu tylko o Ministra Ziobrę.

W_LS 5.172.235.*

Ziobro ma swoje "krakowskie zalety" (czyli mankamenty) jednak jest mniej uparty i słucha nauk doświadczpnego polityka - Prezesa PiS. PAD musi odejść na bocznicę

sdr 89.64.2.*

Interesujące, a co na to pani premier Broszka, "przełożona" magistra Ziobro? Dobrze widać, że nawet nie jest stroną w tej dyskusji. Jej formalny podwładny i członek drużyny rozgrywa karty jak chce.

Ula 86.63.82.*

BRAWO PANIE PREZESIE KACZYŃSKI, BRAWO PANIE MINISTER ZIOBRO.

noee 158.174.8.*

moglo byc gorzej gdyby wygral Komorowski, a tak przez chwile, nowy prezydent podpisywal dobre ustawy az mu przypomniano moze cos albo ktos, bo o 180 stopni sie obrocil, inny czlowiek nagle...

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.