Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: Flickr: Kancelaria Prezydenta

Prezydent Duda uderza w ministra Ziobrę? "Ataki na mnie pochodzą głównie z jednego środowiska: nie PiS, ale jednego z koalicjantów..."

Data publikacji:

"Wyborcy doskonale pamiętają, że te same osoby w 2011 roku, zaraz po wyborach parlamentarnych, zdradziły Prawo i Sprawiedliwość".

jezry 87.206.24.*

Jest pan "wielkim" PRZEGRANYM !

POLAK 87.207.135.*

PAD, podaj się do dymisji! Masz tylko jedyne takie w miarę honorowe rozwiązanie! Przepraszam rodaków, że głosowałem na Dudę!

Patria 178.252.12.*

Ooo! Trolle z V kolumny zasyfiły portal. Wara wam od Prezydenta, ruskie odpadki.

paproch 37.131.142.*

Plosę Pani, a ex-zdlajca Zioblo mnie postulchuje! Coraz żałośniejszy ten nasz PAD...

Iga 29 185.150.237.*

ZNOWU p. Zofia ?!!! Toż to jakiś KOSZMAR ! Nie chcę jej widzieć , ani o niej słyszeć !!! Brawo dla min. Ziobro !!!!!!!!!!!!!!!!!

misia 37.248.153.*

precz rece od Ziobry zdrajco

Do Rzeczy , czyli OD RZECZY niejakiego Lisickiego to typowa gadzinówka , okraszona hucpiarzami takimi jak Ziemkiewicz , Warzecha i inne hucpiarze.

opinia 173.206.23.*

traktat lizbonski to niestety zgoda na utrate niepodleglosci

Kilka pytań : co realnie zrobił PAD dla Polaków, jakie inicjatywy czy wielkie projekty podjął, czemu atakuje najlepszego i najbardziej pracowitego ministra, dlaczego otacza się miernotami i sierotami po UW?

Tylko szanowny panie PAD Ziobro "robi" za konia w tym pojeździe, a pan wraz z Czerepachem Sp. z o.o. za wyjątkowo skuteczny hamulec.

a ja na to 178.183.228.*

złotousty kaznodzieja płacze w rękaw Romaszewskiej-jest mi wstyd za tego człowieka na którego głosowałem w wyborach, miał być mąż stanu a wyszedł "karzełek" polityczny - żal i sromota

Art 100.8.136.*

A może tu chodzi raczej o Gowina?

Adrian w cieniu PKWN 89.68.135.* bardzo dobry artykuł .Romaszewska i jej ojciec nie dość ,że to komuchy to i masony http://pink-panther.szkolanawigatorow.pl/veta-prezydenta-dudy-zofia-romaszewska-adam-strzembosz-i-cien-pkwn

"Pani Zofia Romaszewska nie odpowiada za wybory swojego Ojca, który się po prostu „ładnie urządził” po wojnie. Natomiast ma ona „swoją świadomość historyczną”, która nie jest – naszą świadomością historyczną. Pani Zofia Romaszewska po prostu uważa, że jej głos znaczy znacznie więcej niż głosy 235 posłów Sejmu RP, głosy paru milionów Polaków czy głos jakiegoś tam „ministra z prowincji”. To jest dokładnie ten styl myślenia, z jakim do sprawowania kurateli nad Polską w imieniu Stalina przyszli do władzy komuniści w 1944 r." WSYDŹ SIĘ PAD

Ziobro przecież powiedział, że liczy na mądrość Pana Prezydenta i jego otoczenia. A PAD chce jakoś wybrnąć ze swego głupiego buntu i wali na oślep. Ciekawe, czy jego warunki to dymisja Ziobry i Macierewicza?

ZEN 85.89.179.*

DUDA - OBŁUDA

annja 79.163.69.*

jest jedna tylko różnica jeden nie zawsze jest za tymi ,którzy na niego głosowali,drugi cały czas nie zmienia frontu, nie daje się nabrać lobbystom

Treść komentarza została usunięta.

advocem 188.146.69.*

Wspomnienia p.Romaszewskiej z PRL nie mogą być podstawą do wetowania ustaw których wprowadzenie w życie przez Z.Ziobrę spełniłoby oczekiwanie 81% społeczeństwa radykalnej zmiany w sądach..

- galgan 178.43.27.*

pan ziobro - dobrze dziala - nie boi sie ma wizje - czego i zycze panu prezydentowi

PAD=ZDRAJCA 207.237.19.*

duda ty ZDRAJCO teraz chesz ROZBIC PIS ???? TY ZDRAJCO !!!! chcesz rozbic PIS ty ZDRAJCOOOO!!!! GDZIE REFORMA POstkomunistycznego KRS i SN !!??? Ty ZDRAJCO przegrasz wybory !!SZYDLO NA PREZYDENTA !!!

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.