Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

Jarosław Kaczyński i Zbigniew Ziobro / autor: PAP/Rafał Guz

Jarosław Kaczyński o Zbigniewie Ziobrze: "Znakomicie działa, znakomicie prowadzi wielką część tego zadania, o którym tutaj mówię"

Data publikacji:

"Chciałem podziękować panu prezesowi i Solidarnej Polsce, że są z nami, że nie ma tu jakichś kłopotów".

gość Dość 31.11.130.*

Popieram pierwszy wpis: 100 LAT PANOWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Krótko i na tema! Równo i do przodu!

ada 24.34.253.*

Osobiscie nie widze lepszego ministra sprawiedliwosci , niz Ziobro . Taki w moim stylu dzialania .

jet 31.182.240.*

Oszczędzajcie Prezesa,wygląda na zmęczonego,to przez dudusia

Łysy 32.211.105.*

Kaczor źle wygląda, blady, wychudł i bardzo się postarzał, co gorsza nie ma delfina... bo i kogo? Becia jest może niezłym menadżerem, ale nie jest graczem, a Maliniak...lepiej nie mówić.

BENON 89.64.40.*

Panie Jarosławie , dużo zdrowia i wytrwałości w tępieniu Złogów , z Adrianem bez taryfy ulgowej

Sto lat najjaśniejsze diamenty naszej polityki, PAD jest po prostu zdrajcą, czas rozejrzeć się za następcą, Ziobro byłby znakomitym powierzyłbym mu tą funkcję w ciemno. Mamy kilku innych kandydatów na najwyższe stanowiska którzy już błyszczą, czy to jakiś przypadek że Jaki jest wiceministrem u Ziobry, to znakomite.

madzia 46.134.165.*

Ziobro stracił raz a zyskał dwa razy!!!!!!!!

rz 5.172.255.*

"Wierzę tylko w oficjalnie zdementowane informacje" :)))

halszka 83.28.249.*

Jakże słuszne jest mądre powiedzenie,że ZGODA BUDUJE,A NIEZGODA RUJNUJE!! Słowa P.KACZYŃSKIEGO są słowami godnymi MĘŻA STANU!!! Na razie nie widzę w Polsce polityka dorównującego PANU PREZESOWI!

HBN 89.64.18.*

Brawa dla p min Ziobry! Szacunek dla jego pracy i wytrwalosci i wielkodusznosc wobec dranstwa PAD malego czlowieczka o wielkim rozdetym ego!

mg 77.112.75.*

Zgadzam się. Pan Kaczyński to mąż stanu. Pan Ziobro wspaniały minister, człowiek honoru i wiary. Pamiętam jego występy w TV TRWAM. Piękna sprawa. Pozdrawiam wszystkich na forum! Szczęść Boże.

aga 83.145.157.*

Jakim prawem Duda krytykuje Ziobrę?Ziobro razem ze swoimi ludźmi w ministerstwie zapie...rza aż się kurzy! A Duduś z Czerepachem, Solochem tylko knują i jątrzą!Wielkie rozczarowanie Prezydentem!

Dość dawno temu pisałem na tym portalu, że portret p.Zb.Ziobro wisi u mnie na ścianie i codziennie mówię do Niego: "Będziesz prezydentem Rzeczypospolitej." Marzenia się czasem spełniają. Może moje też się spełni. A watahy esbecko-chazarskie krążą, wyją i szukają ranionej zwierzyny żeby rozszarpać ją na kawałki i pożreć. Ale nic z tego! Owczarki podhalańskie pilnie strzegą powierzonych ich opiece owieczek. Jeden juhas awansowany na bacę zaczął się trochę biesić ale pokazać mu "ciupaskę" to się wrychle do pozostałych przysposobi. Kierdel musi być i bezpieczny i rozumnie kierowany!!!

vess 83.168.111.*

Tak. Też takie zdanie mam o Ziobrze.

Ziobro 4 President! 80.219.63.*

Ziobro 2020!

EVA 80.50.137.*

BRAWO KACZAFI JESTEŚMY Z PANEM. NIE OGLĄDAĆ SIĘ NA DUDĘ

mk 194.15.124.*

dziękuję Panu Prezesowi i Panu Ministrowi Ziobrze. Podziwiam Was

Ewa G 77.112.48.*

Pan Jarosław Kaczyński i Pan Zbigniew Ziobro to dwaj mężowie stanu! Dziękujemy za wszystko. A jeśli chodzi o Pana Andrzeja Dudę - to coraz gorzej. Wielkie rozczarowanie. Może czas na opamiętanie?

mariusz 46.238.239.*

My chcemy Boga panie Prezesie oraz panie Prezydencie...My chcemy Boga!!!

sdf 195.47.201.*

No i kto tu robi rozłamy, PANIE DUDO ANDRZEJU ??????

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.