Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: wPolityce.pl/TVP.info

Semka w "Salonie dziennikarskim": "Dlaczego ani razu pan prezydent nie może stanąć w drzwiach Belwederu i przywitać Jarosława Kaczyńskiego?"

Data publikacji:

"Dlaczego już trzeci raz wysyła pana Krzysztofa Szczerskiego?" - pytał redaktor Piotr Semka.

Tomek 89.76.159.*

Przecież wita ten, kto rządzi. To Szczerski właśnie.

Andrzej 31.178.169.*

Mój ojciec mawiał; Pamiętaj że na grzeczności nit jeszcze nie stracił.

336699 194.15.124.*

duduś to mały człowieczek z przerostem ego,zapewne ubzdurał sobie,że"pokazuje"w ten sposób, kto tu jest Panem ,wysyłając odźwiernego (POciągającego go w imieniu wsioków za sznurki, hehe..).

http://ziut.neon24.pl/post/139518,sensacja-duda-kieruja-ludzie-z-fundacji-georga-sorosa

Prezydent miał sporo czasu aby rozpocząć prace nad reformą sądownictwa lecz nie zrobił w tym kierunku żadnego ruchu poza obietnicami , w chwili kiedy rządowe projekty wylądowały na biurku do podpisu prezydenta okazało się , że nasz " prezydent" wysłuchał głosu "specjalnej kasty" a nie Polaków którzy go na ten urząd wybrali - będą następne wybory .

jet 31.182.240.*

a cóż to ,korona z głowy by mu spadła?

paproch 37.131.142.*

Zabrania mu protokół? Przypomnę, jak kiedyś nowo obrany Papież, a dziś święty Jan Paweł II klęknął przed Prymasem Wyszyńskim - to jest przykład do naśladowania!

Witold 89.70.195.*

Jedna kadencja, wystarczy. Proszę nie znęcać się nad naszym prezydentem.

Pawel 31.2.32.*

Duda dba o interes kasty a co z interesem społeczeństwa?Zablokował nominację generałów w interesie "wsi",szpionow.Slucha Mordoru, opóźnia zmiany opleciony agentura.

StanisłaW 212.182.91.*

Nawet nie umie się zachować jak na gospodarza przystało... buta i pycha ten typ tak ma !

daz 198.199.95.*

Zgodnie z protokołem prezydent wita innych prezydentów.

gogh 77.254.11.*

raczej prezydent nie wita wszystkich gości w przedsionku,to zależy od rangi gościa, innego prezydenta - tak, wiec Semka manipuluje bo nie wie jak namieszać,

Dwór PAD-a nadyma etykietę do granic śmieszności/pachnie duchem arcy kurii krakowskiej

Szila 89.75.162.*

Nie chodzi o Dudę ale o PREZYDENTA RP ktokolwiek by nim nie był. Włos się jeży na głowie jak bardzo jest poniewierany, jaki przemysł pogardy przeciw niemu uruchomiło jego własne środowisko.

rocky 46.77.225.*

...bo, to bufon.

franek 31.0.124.*

W czasie kampanii najważniejsi dla Dudy byli- zwykli Polacy- m/ innymi frankowicze- teraz wszyscy inni tzn, ze wtedy z premedytacja oszukiwal? .

Zagorski 89.70.158.*

Duda to wykształciuch w drugim pokoleniu. Nie miał go kto kindersztuby wyuczyć: o lojalności nawet nie wspomnę...

baba 37.248.156.*

"Ucho prezesa" kabaret uderza w najsłabsze ogniwo. Taka jest jego rola. Trzeba umieć przyjmować żarty na swój temat, a nie obrażać się bez powodu. I jeszcze jedno nigdy uprzejmość nie zaszkodzi.

Treść komentarza została usunięta.

ziut 62.21.42.*

Korona by mu z głowy spadła...

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.