Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: Fratria

Rzecznik PiS zdradza kulisy spotkania prezydenta Dudy z prezesem Kaczyńskim: Poszliśmy na ogromne ustępstwa

Data publikacji:

"Do kolejnego spotkania dojdzie jak poprawki zostaną złożone u prezydenta" - powiedziała Beata Mazurek.

był Aluś, Boluś, teraz jest Duduś, hamulcowy naprawy państwa i programu dobrej zmiany!! EGO własne przerosło dobro ojczyzny!! patrz akcję BBN przeciw MON, MSZ, MSZ - to skandal jeśli idzie o obóz prezydencki!!

Co ten Kaczynski robi ,,, idzie na ustepstwa zdrajcom ???/

Dziadek 89.76.45.*

Byle by nie okazalo sie, ze ustepstwa powoduja POZORNA reforme sadownictwa.A PAD i tak stracil zaufanie sporej czesci elektoratu i tego juz nie zmieni.

Odpowiedź znajduje się w aneksie skrzętnie schowanym przez p. Dudę.

v 213.61.149.*

"poszło na ogromne ustępstwa" - nawet jeśli tak to ie powinna tak mówić publicznie :)))

darek 37.249.82.*

Ustępowanie temu żądnemu władzy megalomanowi spowoduje tylko to że będzie gorzej

m 89.65.77.*

Pana tato, zapewniał, że zapisze się Pan jako wielki prezydent, a pana warunki brzegowe w tej reformie to obrona stanowisk kasty do wieku emerytalnego, mimo, że Konstytucja pozwala inaczej. Szok!

sięgnąć po elity dla odmiany 89.68.135.*

czas by głową RP został jakiś polski Pan zamiast ociekającego prymitywizmem fornala z wielkomiejskich czworaków, a najlepiej arystokrata, a pierwszą Damą powinna być Dama a nie służebna guwernantka.

Vera 77.65.94.*

Ciekawe, czy komuna znalazła jakieś haki na prezydenta Dudę i teraz mają podstawy do "lewarowania"? Prezydent Duda, którego wybór bardzo aktywnie wspierałam, to moje kolejne polityczne rozczarowanie

Dziadek Borowik 84.177.60.*

Pani Mazurek Pani sie nie martwi! Jak WSIowi Sedziowie SN osiagna wiek 65 lat, to Prezydentem BEDZIE Pan Minister Ziobro, lub Pani Premier Szydlo! To nowy LOJALNY Prezydent bedzie decydowal, PAD OUT!

Dziadek Borowik 84.177.60.*

PRAWDZIWY Maz Stanu J. Kaczynski mysli na przyszlosc! Wczoraj PAD cieszyl sie i smial z ustepstw PiSu i Prezesa! Niestety to nie on bedzie realizowal te ustawy! PAD "ugryzl sie w ogon", K.Wyszkowski!

Dziadek Borowik 84.177.60.*

Infantylnosc PADa POrazajaca! Dla swoich malych ambicyjek i dziecinnych POdchodow POstawil w konflikcie z PiSem na szali przyszlosc Ojczyzny, to NIEWYBACZALNE! Szczescie od Boga ze mamy Prezesa PiS!

Dziadek Borowik 84.177.60.*

@Renifer82.143.163 to czterdziestolatek MK, POlityczny niecierpliwy mloks, nie znoszacy krytyki, a tym bardziej POlemiki o tym zdecydowal! Na POzegnanie napisal zebym "czytal i sie uczyl"?! POlityki?

100% racji - gambit "Porozumienie Duda-Kaczyński jest wspaniałą informacją i jest utarciem nosa ruskiej i totalniackiej agenturze, podszywającej się pod "niezadowolony" prawicowy elektorat i wściekle atakującej A.Dudę."

Bzdura, nie ma żadnego "porozumienia" i NIE BĘDZIE. PAD reprezentuje interesy wierzycieli, którzy muszą mieć swoich namiestników w sądownictwie. Nie po to mamy tak zły i nieoperatywny sposób podziału kompetencji konstytucyjnych, żeby sobie roić o demokracji, tylko po to by wierzyciele mieli pewność, że status quo nie da się zmienić. Duda okazał się człowiekiem bez charakteru, łamiącym dane obietnice i STEROWALNYM, jak sterowalny był Tusk. Nie po to wybiera się "własnego człowieka" na Prezydenta, żeby umożliwiał dorwanie się do władzy Polakom, tylko po to, żeby NADAL trzymać Polaków za twarz. Nie po to ma się swoich przedstawicieli w kaście prawniczej żeby pozwalać na demokrację tylko po to, żeby PILNOWALI INTERESU. A brednie o "ruskiej agenturze" podszywającej się pod "niezadowolony prawicowy elektorat" to możecie towarzyszu DOMI144 opowiadać na zebraniach KODu

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.