Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: Fratria

Tak Nowoczesna traktuje dialog! Petru: Nie będziemy popierać prezydenckich projektów. Spotkanie z Andrzejem Dudą to tylko teatr

Data publikacji:

" Trudno poprzeć projekt, który jest niekonstytucyjny" - grzmiał lider Nowoczesnej.

bryluś czy co ? 213.241.93.*

Dyskusja z głąbem tylko za pomocą łoma .

seba 217.96.36.*

tak może rozumować tylko ktoś kto po 8 latach podstawówki ukończył 4 letnie gimnazjum, rysiek jest w tobie moc

Viooltjes 178.85.110.*

Petru juz dawno powinien siedziec w zakladzie dla oblakanych. Ta cala nowoczesna to banda bałwanów.

as 77.65.94.*

Petru, zbierasz na kawę? Jak uzbierasz to kup połówkę, zobaczysz inny świat, on też nie jest realny, bo ty nie wiesz co to jest, ale inny, może dla ciebie lepszy.

Lis 185.108.68.*

Rysio ty nowoczesny głupcze na miejscu PAD w drzwiach dałbym ci kopniaka

realista 93.176.193.*

Dla mnie ta partia N. jest nieakceptowalna. Poziom durnoty zatrważający. Dobrze, że w następnym Sejmie już ich nie będzie.

unio 148.81.137.*

strzyżony na jeża ,och jak ja mam ciebie dość

Ufff! 78.88.31.*

Ludzkość odetchnęła, albowiem wyPOwiedział opinię charyzmatyczny przywódca rysiośmieszynych.pl. Klękajcie narody!

tr 192.241.248.*

Petru zmądrzał. Przestał widzieć "światełko w tunelu".

pszek 78.11.208.*

Rysiu, mordo ty moja. Jesteś partnerem do dyskusji tylko dla wyznawców święta sześciu króli.

atu 217.87.76.*

petru a ty chociaż wiesz co to są prerogatywy?

J. 194.126.238.*

Farsa. Facet , który nie potrafi prawidłowo wypełnić przelewu wypowiada się, co jest konstytucyjne a co nie jest.

Czas byście jako partia Niemiecka zeszli ze sceny .

ja lwowski Batiar 178.43.91.*

On rzeczywiście jest głupszy od przysłowiowego milicjanta. To wstyd dla Ba!cera zatrudniającego kiedyś takiego wiejskiego przygłupa.

Madeira 91.36.235.*

Swetrchuaj, nie myl prerogatyw z prezerwatywami, to moze jakas logika w twoim lbie zaswita...!

Teatr w ktorym swetru-petru jest klaunem nr 1.

gość 178.36.51.*

To ,że opozycja nie zgadza się z władzą ,to chyba sytuacja normalna.Inaczej FRONT JEDNOŚCI NARODU reaktywacja.

olii0987 77.87.0.*

znawca od siedmiu bolesci bedzie okazja leciec z wywalonym jezorem na skarge do dupkow brukseskich taki n maja plan na jesien i zime 2017 2018 rok golym okiem widac ze planuja nastepny pucz

kokos 46.134.131.*

na co liczył Maliniak jak by podpisał było by po ptakach a tak musi meldować do Makreli.

tom 89.228.73.*

Petru był wielką nadzieją lewicowo-liberalnych elit a okazał się tylko gorszą kopią bohatera z poczytnej opowieści Dołęgi-Mostowicza.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.