Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: Fratria

Szefernaker o narzucaniu kwot uchodźców: "Polska nigdy się na to nie zgodzi. Nie jesteśmy osamotnieni w tej kwestii w UE"

Data publikacji:

"Realizujemy to, o czym mówiliśmy w kampanii. Naruszamy w ten sposób interesy różnych państw".

Arek 46.21.216.*

Wiceprezes Polskiej Fundacji Narodowej właśnie w RMF FM broni akcji ,,sprawiedliwe sądy".Takiej buty i pychy dawno nie widziałem.

gość 178.36.51.*

No tak , kompetencją UE nie jest organizowanie wypędzeń ,przepędzeń ,przesiedleń , relokacji osób znajdujących się na terenie Europy ,czy to przy pomocy bydlęcych wagonów ,czy dreamlinerów .

cześć 37.168.212.*

A jak to się dzieje panje Szefer że na ulicach coraz więcej arabów ?

tylko PIS 192.241.248.*

Gdyby w PIS był choć jeden mądry, pojechałby do Jordanii, przywiózł 100 prawdziwych uchodźców i na zawsze zamknął dyskusję na ten temat.

Kaska 77.99.254.*

Islam to jest wroga nam ideologia ktora preznie sie rozwija wiec absolutnie do nas nie wolno jej sprowadzic . Ci ludzie maja potężne rodziny po wiele kobiet to nie jest to co my chcemy u nas miec !

tom 89.228.73.*

Jak dzisiaj Bruksela próbuje siłą wciskać nielegalnych migrantów krajom Unii. To kiedyś tego schematu nie powielą wobec niepokornych państw i wzorem Stalina nie zaczną np przesiedlać nacji w całości?

Chwalba 83.4.216.*

Pochwalam taką determinację .

maluczki 93.179.194.*

nazizm-talmud to dwa skrzydła, którymi głęboko rasistowska chazaria zajmuje tereny swojej migracji niewoląc tubylców-gojów, teraz posługując się islamistami-ukraińcami i instytucjami UE

Wydaje się, że Polska spełniła zasady i warunki przystąpienia do UE. A kwoty wydawania wiz przydzielały swego czasu sowieci. Teraz przydzielić my możemy naszych peowców , schetynowców, i innych z lewa zmywaków. Teraz kiedy jesteśmy mądrzejsi i wierniejsi swojej ojczyźnie , mamy słuchać rozkazów? Paranoja. Popatrzeć wystarczy na te zacięte i jednocześnie puste gebelsowskie twarze, to człowiekiem miota. Oni są po prostu brzydale. Upiększają ich jedynie muzułmanie. I da Bóg niech tak pozostanie.

maluczki 93.179.194.*

a gdzie wniosek o ukaranie Niemiec za zaproszenie-sprowadzenie kilka milionów islamistów bez zgody członków UE

fuj 5.172.237.*

należy ukarać niemcy za brak solidarości z innymi krajami wspólnoty i samowolne wpuszczenie hołoty do europy

Niko 37.47.59.*

Pamiętajcie uginiecie się to Suweren was wykopie.Nieruchomosci drożeją.Francuzi uczą się języka polskiego.

Gama 46.134.116.*

Bzudry płacisz i oszukujecie ludzi. Niech pisuar powie ile z fioletowym grubasami jest już w Polsce islamistów dzięki CK i ich tunelowi?

Mati 83.7.132.*

A ten minister to od czego jest niby? To jest Szefernaker leniuszek, potrafi tylko krytykować kolegów z partii, sam nic nie robi

NORMALNY 37.248.125.*

SZACHERMACHER i19 baniek dla kolesów jest DOJNA ZMIANA KARNOWSKIM TEZ COS ZKAPNIE>?

.... 89.238.14.*

https://ndie.pl/imigrant-afryki-kieruje-przeslanie-niemiec-sramy-prawo-kulture/

samowolka 89.238.132.*

Nachodźcy swobodnie przechodzą granicę RP!https://www.youtube.com/watch?v=vnUpaObpR1g

Bat na Szacher Macher 90.182.29.*

"Opozycja określiła się jako totalna, sprofilowała się jako osoby, które wszystko totalnie krytykują" - wy natomiast jesteście władzą totalną, nie liczycie się nawet z PAD-em

gość 178.36.51.*

Bat na Szacher Macher 90.182.29.* Jacy wy ? A reforma wymiaru sprawiedliwość "uciera się" wewnątrz władzy ,cóż w tym dziwnego .

Treść komentarza została usunięta.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.