Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: Fratria

Minister Macierewicz: "My bardziej odczuwamy zagrożenie ze wschodu, Francja bardziej odczuwa zagrożenie terrorystyczne"

Data publikacji:

Szef MON został przyjęty przez Florence Parly w dawnym gabinecie prezydenta de Gaulle'a, co miało dla niego - jak powiedział - wartość symboliczną.

pisior 83.142.121.*

Jakieś mieszane uczucia mam co do francuzików, to jest poddańczy i lewacko nastawiony naród a rząd francuski własną tożsamość ma w głębokim poważaniu. Zobaczymy

Karlik 185.137.17.*

Macierewicz to agent Putina - znowu bajdurzy o jakiś zakupach.. Rakiety manewrujące! A łodzie podwodne to złom. Bajki dla durnych prawaków.

kil 176.221.107.*

Izrael zbudował takie rakiety sam. A okrety ?? Tylko nie francuskie.

Ślązak 31.187.77.*

Ciekawe, że Macierewicz nie kryje się z rozwalaniem polskiej armii, a mimo to PiS cieszy się z tego... Kaczyński to wariat - wiadomo, ale pozostali? Tak duże deficyty intelektualne?

Tom 46.174.211.*

min Macierewicz tak zatruł się fałszywymi frazesami że nie ma szans na to żeby zrozumiał politykę międzynarodową Rosji, niemiec, francy, Anglii, USA czy Izraela

Też pisior 37.8.230.*

Też mam mieszane uczucia, kiedy słyszę o kupowaniu czegokolwiek od Francuzów. Zawsze sprzedawali nam przestarzałą broń.

Gorszy Polak 178.73.210.*

No tak, Antoś "załatwił" już śmigłowce, istniejącą brygadę pancerną, a teraz w swoim stylu plecie o rakietach których nigdy nie będzie. Władimir kazał - Antoś realizuje... Oczywiście że to agent!

Robert 37.47.59.*

Zagrożeniem to jest brak broni palnej i obeznania wśród obywateli.Ponoć Polacy nie dorośli.Potrzebny zapis w nowej Konstytucji.

Stockholm & Amsterdam 91.208.93.*

@Gorszy Polak 178.73.210.* & Karlik 185.137.17.*: A wy lachociągi, czyimi agentami jesteście? I jeszcze ten szwabski kanibal, Ślązak 31.187.77.*. Nazlatywało się GWna ...

starykoń 89.72.226.*

a Schetyna,Siemoniak czy inni z PO znów zawnioskują o odwołanie Macierewicza-bo im się nie POdoba;a przebrzmiały Palikot -teraz POlityk z Lublina z POmocą jakiegoś dziennikarza-'POwraca"do POlityki

Tom 46.174.211.*

powtarzamy dokładnie błędy sanacji która kupowała okręty których nie można było wykorzystać do walki na Morzu Bałtyckim do tego tak drogich że za 1 okręt można było uzbroić kilka dywizji w nową broń

Doświadczenie 92.74.106.*

MBDA wyposaży polskie okręty w broń rakietową?MBDA wyposażyło w rakiety Argentynę, gdy ich użyła w konflikcie z UK to okazało się że MDBA wyposażyła UK w możliwość ich neutralizacji. FR też wyposaży?

Drwal 77.65.106.*

80% potencjału obronnego UE powinno być skierowane na wschód i południe.

Kresowianie nie głosują na PiS 159.205.85.*

Macron opluwa Polskę i domaga się sankcji dla naszego kraju, a dotknięty nieuleczalną rusofobią Macierewicz nieustannie straszy wszystkich Putinem i chce dać zarobić Francji! On jest niereformowalny!

drwal 77.65.106.*

No i dajcie wreszcie nam broń. Każdy facet powinien umieć użyć broni krótkiej, automatycznej i RPG. Co pół roku strzelanie w powiecie i arsenał. Broń krótka tylko w domu, zamknięta.

oceńSam 79.163.222.*

Ślązak 31.187.77.* Właśnie Kaczyński to nie wariat, on dokładnie wie co robi i w tym cały problem. Reszta (albo spora reszta nie każdy) to albo wariaci albo partyjne tyłkowłazy i w tym problem..

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Jassm 95.175.30.*

Za tą podłość Makarona to bym nawet guzików do mundurów od żabojadów nie kupił.

Ślązak 31.187.77.*

oceńSam 79.163.222. Właśnie Kaczyński to wariat - szuka zemsty za śmierć brata. To jest jego jedyny cel w życiu, nawet za cenę zniszczenia Polski. Macierewicz to zimny agent Putina - nie wariat!

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.