Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: wPolityce.pl

Amerykańskie maszyny do głosowania są podatne na ataki hakerów

Data publikacji:

Możliwe jest ich zhakowanie w sposób, który nie pozostawia śladów, co sprawia, że nie można ustalić, czy zmieniono wynik wyborów.

kkkk 94.254.159.*

prosze o sprawdzenie czy wyniki wyborow w Polsce tez liczyly te amerykanskie maszyny,bo jesli tak to totalna opozycja zarzada powtorzenia wyborow

Treść komentarza została usunięta.

tyle na temat 83.23.32.*

Jeżeli Ameryka,Polska i inne kraje nie zdecydują się na wyeliminowanie oprogramowań rosyjskich,czy antywirusów,to możecie sobie dać spokój,bo przegracie.Lewica rzadząca na świecie,dała Rosji wszystko

bvc 192.241.248.*

"Amerykańskie maszyny do głosowania są podatne na ataki hakerów", co wykorzystał Putin, żeby zainstalować swoją marionetkę na stanowisku prezydenta.

Jiri2 82.177.177.*

Taaa u nas dopiero po aferze z KKW i padnięciem systemu zaczęły się jaja . . . PO odstawiló pomoc Wołodii i PIS wygrał. . . . ;-))))

tt 163.172.67.*

maszynki sfałszował Soros ze swoim kumplem od haj-tech ale i tak mu nie wyszło

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.