Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: PAP/EPA

Europejska hipokryzja. Wildstein w "Sieci": "Po wystąpieniu Macrona polski rząd powinien zwrócić się do KE o wyciągnięcie konsekwencji wobec Francji"

Data publikacji:

"Można by przyjąć, że Macron ma prawo walczyć o swoje, gdyby nie zakłamana retoryka, którą się posługuje".

bb 81.240.114.*

dobrze powiedziane, bardzo dobrze!!!!

777 82.19.137.*

Macron-Mineciarz. Tyle w sprawie tej postaci.

stary marych 89.101.225.*

Ja proponuje wprowadzenie płac firm delegowanych. Jeżeli firma ma siedzibę w Polsce to powinna płacić wynagrodzenie takie jakie w kraju pochodzenia i po temacie.

taka prawda 83.30.245.*

dewiant na punkcie ... stąd odchylenia od normy

Mycha 87.207.18.*

Ale po co występować do euro-komu jeno z Francami, tak na raty. Dołączyć od razu Merkel, która złamała samowolnie traktaty. Mnie ten brak reakcji Polski nie zadowala, bo bezkarność rozzuchwala.

Momus 83.21.14.*

100/100

Makaron to dewiant 89.78.34.*

Punktować każde złamastwo traktatów oficjalnie na piśmie przez polski rząd! koniec kelnerstwa, POdnóżka i wreszcie kolejnej okupacji Polski pod szyldem UE.

wyborca 89.228.44.*

yes yes yes, ale jaja, of course

Polski Rząd potrafi krytykować UE tylko na użytek wewnętrzny. W Brukseli coś im odbiera głos. Strach, nieśmiałość?

Ze szkodą dla Polski.

Polski rząd powinien żądać wyjaśnień w kwestii narzucania woli wszystkim krajom przez Niemcy ,dlaczego milczą,skargę wnieść na to .

Grizzly 83.28.252.*

Micron, demokracja we Francy już zdechła bo macie stan wojenny od dwóch lat i zamieszki we wszystkich większych miastach! Wyborcy poznali się na tobie - masz 11% poparcia - chyba wśród nekrofilów!!

łamanie demokracji we Francji 89.68.135.*

Polska musi wystąpić do KE z wnioskiem czy zasadne jest utrzymywanie od 2 lat stanu wyjątkowego we Francji oraz czy nowy prezydent rządzący dekretami z pominięciem parlamentu, nie łamie demokracji

oni 85.222.0.*

Świetnie napisane. Są zasady, gdzie nie ma kompletnie żadnych zasad. Taka jest obecna polityka Francji i Niemiec (pakt). Prawo przestrzegają słabi.

Bar Karola 195.12.49.*

Junker(w stanie tradycyjnym) dzisiaj zobaczyl okladke "Sieci" i myslal,ze wynosza ryzego.Dlatego powiedzial,ze bez niego sobie €bajzel poradzi. ALE JAJA,ALE JAJA.Dzięki, Redakcjo!Okladka prorocza.

stary Polak 88.199.192.*

postąpmy jak radzi najmądrzejsza nacja świata. Chińczycy. Siądźmy nad brzegiem Odry i czekajmy. Jeśli okażemy cierpliwość doczekam,y się zwłok wroga płynących z nurtem.

upss... 83.6.201.*

Polska to Polska i tak trzymajmy.

kolportuj NOWE INFO 195.12.49.*

SZOK! Niemcy chcą skazywać Polaków w Polsce!? Nachodźcy swobodnie przechodzą granicę RP!https://www.youtube.com/watch?v=vnUpaObpR1g

Edward 159.205.196.*

Jest tak bo UE rządzi sitwa pod dyktando Niemiec. Macron, to jak Tusk itp są tylko marionetkami, które robią "zadymę" i pokornie wykonują zlecenia Berlina.

Ek 91.206.154.*

Swietnie panie redaktorze

fann 37.47.230.*

Ten artykuł powinien być przetłumaczony i wręczony każdemu Unijnemu dyplomacie.W tym artykule jest cała prawda o UE.Oni to wiedzą,ale wypowiedziane głośno na Forum Parlamentu Unii,pokazało ich hipokr

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.