Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: PAP/EPA

Dworczyk: "Dzisiejsza wizyta ministra Macierewicza w Paryżu zadaje kłam informacjom o rzekomej izolacji Polski"

Data publikacji:

"W tej chwili trwają intensywne prace nad pozyskaniem okrętów podwodnych dla marynarki wojennej".

anty 89.77.8.*

Pani Florence przeziębiona, czy nie grzeją w Paryżu?

lilo 89.66.117.*

z dala od Francuzów i Niemców. Szwedzi ok. .Może zobaczyć gdzie Izrael kupował sprzęt? Może Anglicy ?

zolnierz 91.231.38.*

czy to będą okręty podwodne dla Obrony Terytorialnej? to chyba będą pływały po rzekach i stawach

Dzisiejsza wizyta ministra... "niekoniecznie zadaje kłam informacjom...", bo musimy mieć świadomość, że w "dobrym handlu" nie ma miejsca na animozje.

celownik 78.11.227.*

Alternatywa: Małe, tanie łodzie podwodne budowane w Polsce! Ale za to dobrze uzbrojone! Duże drogie grzmoty, łatwy cel pal!

Antoni, nie kupuj żadnych francuskich łodzi podwodnych! Kup te nowe szwedzkie. Od Francuzów co najwyżej te szaliki, co ta ichniejsza Minister Obrony tak nachalnie reklamuje...

Lotal 46.204.247.*

Nikt nie pogoni kogoś kto chce wydać trochę kaski .

zespół wPolityce.pl 192.241.247.*

Ciemny lud to kupi.

A ja się pytam po co nam okręty podwodne na Bałtyku, jak zagrożeniem jest inwazja lądowo-powietrzna . Jakby co , to będzie tak jak z ORP "Orzeł" . Okręty podwodne będą uciekać z Bałtyku na Morze północne. Sens miałyby jedynie nosiciele nuklearnej broni odwetowej - czyli okręty o napędzie nuklearnym - pływające po oceanach i tam się chowające.....Ale czy to jest realne ?

Zet 88.220.45.*

W tej chwili trwają intensywne prace nad pozyskaniem okrętów podwodnych. Podobnie jak nad pozyskaniem śmigłowców bojowych?

Irys 31.183.170.*

PO u PAD nadawała na min. Macierewicza. Prezydent odpowiedział, że bacznie ministra obserwuje, z czego przed chwilą Neuman w TVP1 z radością opowiedział.

kkk 89.65.186.*

Rozumiem to, że chłopcy potrzebują nowych zabawek, ale po co te okręty podwodne? I jeszcze od Francuzów. Interes jest interes, ale najpierw niech Macron odszczeka to co nagadał.

Polska potrzebuje jeden dywizjon (3 szt.) pełno oceanicznych okrętów podwodnych o klasycznym napędzie uzbrojonych w broń rakietową średniego zasięgu. Okręty te powinny stacjonować w portach Brytyjskich i/lub Norweskich. Kupowanie we Francji to blef....

Czy to nie topienie pieniędzy??? Ciekawe jak nas obronią i przed kim???

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.