Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: PAP/Tomasz Gzell

Schetyna chce zwołania RBN ws. Macierewicza. Informację potwierdza rzecznik prezydenta

Data publikacji:

"Potwierdzam, że taki postulat pan przewodniczący Schetyna postawił w toku dyskusji, to mogę potwierdzić".

W 79.175.212.*

Jaś fasola Grzesiu !!! twoje powiązania ze służbami to dopiero temat!!! Grzesiu pozdrów Angele jak pojedziesz kapować na Polskę

Gość. 188.146.34.*

A ja pytam się .....za jakiego ministra MON po 1989r było tak dużo sprzętu i wojsk sojuszniczych w naszym kraju ,na stałe i ćwiczeniach ? O tym się nie mówi ,ale wyrażnie widać pracę obecnego szefa .

Jagoda 75.56.193.*

Agentura robi wszystko aby zdyskredytowac Pana Ministra, ktory jako jedyny z tego rzadu rzeczywiscie sie do niej dobral czyszczac armie z ludzo WSI. A stanowisko Dudy zupelnie mnie nie zdziwi...

woj 87.105.137.*

Żałosny jest ten Schetyna. Ciekawy jestem, czy jego kontakty ktoś "prześwietli"?

it 91.206.155.*

PIS cierpliwie i konsekwentnie. Totalna targowica w szale, jak ćmy przy 100W żarówce. Jest dobrze.

Makro 83.10.207.*

A PO książce o Bolku Wałęsie to rady nie zwołali? Takie przeoczenie.

OB. 188.146.0.*

Te POmiotła maja jakąś niesamowitą obsesję na punkcie p.Antoniego...!! Ależ oni są zakompleksieni w stosunku do niego...!! Mogą tylko mu skoczyć...!!

Gosia 188.146.34.*

Nawet laik zauważa ,że wreszcie w obronności coś dobrego się dzieje . O tym się mówi w wielu domach .

Schetyna zaczyna snuc swoje intrygi juz wokol prezydenta, to jest jedyna rzecz ,ktora mu wychodzi i z ktorej slynie .

czwartek 83.25.124.*

A kto to jest Piątek?Kolejne lewackie gó... m.in z Krytyki Politycznej i Innych lewackich pism,które na zamówienie PO,KOD,N czy innych lewicowych ekstremistów napisze wszystko,każdą brednię, kłamstwo

WB-1956 176.221.122.*

Panie Fasola a jeszcze w związku Bolka Wałęsy z wygranymi w Totolotka należy zwołać POsiedzenie BBN-u . Odlot oszołomów . Fasola zaczyna przyPOminać POsła Niesiołowskiego .

W 79.175.212.*

Miał być Premierem a został Jasiem Fasolą - to się nazywa zawrotna kariera !!!!! Dyzma przy nim to prymityw ale jaja

Krzysztof1 83.30.148.*

Jak zwykle ciąg dalszy głuPOt.

Treść komentarza została usunięta.

aria 79.184.135.*

Człowieku nie ośmieszaj się. Jesteś żałosny w tym parciu na władzę .

Ćpun Piątek i głupek Grześ, co to przez wieś... Duet niemal doskonały. Był taki film "Głupi i głupszy", czyżby proroczy?

Treść komentarza została usunięta.

Po 178.37.160.*

Szmacina

wars 178.235.40.*

ten burłak juz w swoim amoku nie wie co wymyslec..opiera sie na smieciu ktory napisał skryba z Goo Wna

J@cek 77.255.125.*

A ja myślę, iż to p. Schetyna jest zamieszany we współpracę ze służbami rosyjskimi, o przepraszam, właściwie to cały czas sowieckimi.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.