Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

Posłowie K'15 i .N odsłaniają kulisy spotkania w Pałacu. Lubnauer: "Prezydent chce wejść w buty Ziobry!" Co dalej z KRS i SN?

Data publikacji:

Budka przyznał też, że Grzegorz Schetyna zaapelował o zwołanie Rady Bezpieczeństwa Narodowego, by porozmawiać o polityce Antoniego Macierewicza.

CM 77.88.186.*

WIADOMO, ŻE PRAWDA PSUJE GESZEFTY A GAROWANIE ŁADNĄ GĘBĘ... })

CM 77.88.186.*

NIESTETY, SZEROKO ROZUMIANA LEWICA ZLEWICOWAŁA SIĘ DO TEGO STOPNIA, ŻE DLA JEJ DOBRA I NIELICZNYCH JEJ DZIECI, NALEŻY CZĘŚĆ Z NICH ZAPIĄĆ W KAFTAN, CZĘŚĆ W DRELICHY A POSPOLITĄ HOŁOTĘ ROZPĘDZIĆ.})

Treść komentarza została usunięta.

ŻYLETA 83.31.208.*

Jak Maliniak przedstawi projekty to nawet Kiliński wyskoczy z butów na Podwalu

W 79.175.212.*

A Prezydent myślał ze rozmawiał z prawdziwymi Polakami którym leży na sercu dobro obywateli a IV Rzesza i Kukiz 15 mają to w ......... oni reprezentują stary układ złodziejski !!!Pis miał rację

XXY 188.146.162.*

O BoSZe....nowoczesni będą wyć ;-) doskonale !:-))

Wanda 142.150.193.*

Czy Schetyna i Budka nie postraszyli prezydenta, jak to maja w zwyczaju?. Przeciez to u nich jest na porzadku dziennym. A moze to przyjemna i usmiechnieta (na zdjeciu) twarz rzecznika ich rozbroila.

Piast 83.24.100.*

Brawo Panie Ministrze Macierewicz! Schetyna i Budka niech spadają na drzewo liśćmi wachlować.

omc jegorka tuleya 94.254.185.*

Wodogłowie Borysław . pożaliło się do mendy Tyszki , ,że prezydent nie zdradził mu szczegółów swego projektu . Wodogłowie było obrażone jako alfons i omega prawodawstwa Tenkraju.

szajsdorf małgorzata 94.254.185.*

Tłusta naturalizowana Chinka Lubnauer, wystąpiła w żółtym kaftanie bezpieczeństwa , niestety ze skróconymi rękawami .

W 79.175.212.*

To prawda Tyszka i Borysław w poglądach politycznych to bracia bliźniacy !!! cel - walka z Pis i Polakami na rzecz obcych !!!

omc jegorka tuleya 94.254.185.*

Odpoczywająca sędzia w ramach Nowoporonionej , Barbra Pierre-Dolniak , na razie nie zachrumkała nic ciekawego. Milcząco przy Petru stojała

he.he 46.169.4.*

Dupka to może apelować do Kijowskiego by płacił alimenty a nie do prezydenta o zwołanie RBN.

zibi1952antoni 98.162.144.*

Panstwo teoretyczne.Gdzie glowni rozgrywajacy to rusko-niemiecka agentura.Szefowie sluzb to dziadowska zbieranina.

omc jegorka tuleya 94.254.185.*

Niesłusznie Borysława się obwinia , że jest - GWIAZDĄ, bowiem świeci światłem odbitym , a nie własnym. Posiadając duże powierzchnie odblaskowe, głównie na ciemieniu wodogłowia.

W 79.175.212.*

Po minie Rysia widać że nie kuma o czym rozmawiają !!!

omc jegorka tuleya 94.254.185.*

@W , faktycznie Richard nic nie kuma mimo odbycia ODDOLNEJ PRAKTYKI na Maderze ,z udziałem Mihulki Johanny, d. Schmidt.

Treść ustaw dudy ? - http://kontrowersje.net/treustawprezydentajestjuznanastoustawyunijnei_demokratyczne

nika 188.146.36.*

cała władza w ręce PAD?To juz było w sowieckiej Rosji. Co ten PAD dyktator z minami Mussoliniego kombinuje? Tuska chca wywalic,nastepny do Bruxeli?Biedna ta Polska

Wiecie po czym poznaję, że ktoś kto mówi o ustawach sądowych ma złą wolę ?. Po tym, że o domniemanych uprawnieniach ministra Ziobry w stosunku do sądownictwa mówi uprawnienia prokuratora generalnego zamiast uprawnienia ministra sprawiedliwości........................... Wykorzystuje to, że obie funkcje piastuje ta sama osoba i ZAMIENIA JE MIEJSCAMI. A jak wiadomo prokuratorem generalnym jest minister w sprawach z prokuraturą, a w sprawach z sądami - ministrem sprawiedliwości.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.