Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

Tak się robi manipulację! Ziobro „zwolnił” prezesa SO w Warszawie i zatrudnił "swojego"? Bzdura! Nowa prezes sądu jest członkiem "Iustitii"

Data publikacji:

Sędzia Joanna Bitner jest członkiem Stowarzyszenia „Iustitia”, które walczy ze Zbigniewem Ziobro. Aktywnie uczestniczyła w antyrządowych kongresach sędziów!

l; 83.4.229.*

sędzia Joanna Bitner jest członkiem Stowarzyszenia „Iustitia”, które walczy z reformą sądownictwa oraz z samym Zbigniewem Ziobro. Mało tego! Aktywnie uczestniczyła w antyrządowych kongresach sędziów!

BB 81.190.112.*

Rozumiem, że ta nowa prezes jest wrogiem reformy sądownictwa. Wcale nie cieszy mnie ta nominacja bo takich osób nie poważam.

al 83.7.251.*

To po co ta reforma skoro Ziobro mianuje taką sędzinę która widzi tylko czubek swego nosa

Poznanianka 5.173.66.*

Same obcobrzmiące nazwiska. To jest skandal.

@Poznanianka musisz zaakceptować fakt samych obcobrzmiących nazwisk w PALESTRZE,nooooo chyba ze Ziobro bo już nie Budka...........

To nie jest Anatomia Manipulacji, to jest anatomia totalnej glupoty i nieodpowiedzialnosci Ziobro.

Nie przeprowadza wymiany ludzi tylko dalej neostalinowcy i neonaziscia antypolscy dostaja pelna wladze.

Czy Ziobro zostal mentalnie spacyfikowany?

Miso 217.153.118.*

Wojtku, znowu świadomie wprowadzasz czytelników w błąd :). Warto wiedzieć, że członkiem Stowarzyszenia Iustitia jest również minister Piebiak; wice odwołało MS a nie sędzia Bitner itd

problem jest taki że ktoś tu kłamie:-)

Joanna Bitner,nowa prezes,pytana na Twitterze przez rzecznika Stowarzyszenia "Iustitia" o to, czy rzeczywiście złożyła wniosek o odwołanie wiceprezesów, zaprzeczyła. "Nie było takiego wniosku"

Miso 217.153.118.*

MisioPysio@Wasz masz absolutną rację !!! "Artykuł" napisał WB, czyli wiadomo kto ;).

Janusz 50.89.197.*

Ziobro ma ustawe a robi wedlug niej tak jak bylo dawniej. Wystraszyl sie?

xz 159.205.130.*

Aktywnie uczestniczyła w protestach wbrew konstytucji stanowiącej, że sedziowie są apolityczni i w nagrodę została prezesem SO. Jak tak ma wyglądać reforma sądów, to lepiej dac spokój.

zapytanie 78.10.209.*

O co tu chodzi, ministrze Ziobro!

A u Rachonia pyskował najmundrzejszy lubnauer.

gromm 37.47.2.*

To jest bardzo dobra kandydatura, na ich kongresie wzywała do opamiętania.

as 92.104.74.*

A co może teraz taki prezes sądu? Nie przydziela spraw (a to była największa władza). Teraz robi to lottomat. Pozostają same niewdzięczne obowiązki. A jak się nie wykaże skutecznością to na trawkę

a wnuczek borys tez chce byc prezesem............ glowe ma co prawda za duza na prezesa ale POdobno jezt pusta

Jakiego "SWOJEGO" .....Przecież sędziowie są TACY NIEZAWIŚLI, TACY NIEZALEŻNI.....i tylko ten zły Kaczor dybie na te przymioty.

Koliber 94.254.135.*

Jeszcze jeden bojkocik. Wierzę ciągle jeszcze, że prezydent stanie na wysokości zadania.. że nie wymieknie.

dana 95.215.76.*

Skoro ta prawniczka walczy z reformą sądowa i ministrem sprawiedliwości, to dlaczego tenże minister pozwolił na awans takiej osobie? Bardzo to nielogiczne i szkodliwe dla państwa.

Proszę zmusić TVN, Polsat do sprostowania kłamliwych informacji na tema mianowania nowych prezesów sądów rejonowych w Warszawie i Szczecinie ,stop manipulowaniu polakow, zadanie dla KRRiTV, Pani Prof Pawłowicz proszę wymusić KRR i TV do wypełniania konstytucyjnych funkcji, lub zreformowac KRR i TV

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.