Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

Winnicki zbiera podpisy za odwołaniem Bodnara. Akcja posła spotkała się z poparciem i... kontrakcją

Data publikacji:

Inicjatywę wsparło kilka środowisk konserwatywnych, akcję przeciwną zorganizowały zaś środowiska lewicowe, wsparte przez przedstawicieli opozycji parlamentarnej.

Ja podpiszę!

TO-YA 91.235.193.*

Dawno trzeba było to zrobić, od tego człowieka wymagana jest absolutna bezstronność, a w tym wymiarze jego zachowanie to skandal za skandalem.

antyparch 164.127.96.*

gonic lewackie smieci skad się da. won za Don.

antyprch 164.127.96.*

a co z zakazem finansowania organizacji z pieniędzy pochodzących zz granicy?

janka 79.185.52.*

... myszka-agresorka znowu zaczyna popiskiwać !! Rychu, zabierz ją na egzotyczną wyspę, niech dziewczę rozładuje się ...

Ewa 217.99.253.*

pomaga zwykłym ludziom, nie ośmieszaj się myszko ! pomaga zbokom !!

?? 194.230.155.*

Nie jestem na twitter a chetnie sie podpisze !!

to szybko rejestruj się na twitter!!!

gość 185.137.18.*

Głupi pomysł z twitterem czy innym szajsbukiem, a chciałbym petycję podpisać I nie tylko ja.

Treść komentarza została usunięta.

Ursa Furiosa 94.254.153.*

Gdzie strona do składania podpisów za odwołaniem tego pana?

jj 89.230.193.*

Link do petycji za odwołaniem: https://t.co/1hEZTkBgZF

Poznanianka 5.173.66.*

Ta faszystka wspiera rasistę. Powinna za to siedzieć.

Andrzej 5.60.222.*

Koniecznie odwołać łobuza.

so 31.0.124.*

wywalic ta lewacka swinie nie zycze sobie aby z moich pieniedzy utrzymywac takiego szkodnika ktory szkaluje Polske i Polakow

abc 77.91.37.*

Kamila Pihowicz to była współpracownica Bodnara w Fundacji Helsińskiej, teraz kombinuje z Kramikiem. Sorosoland.

Zofia 79.186.248.*

Już dość dawno podpisałam petycję o wywalenie tego szkodnika i prawdopodobnie było to na "petycje..." nie pamiętam dokładnie.

Hippis podpisze? 83.24.119.*

http://kresy.pl/wydarzenia/polityka/marszalek-kuchcinski-bezpieczenstwo-litwy-wazniejsze-niz-prawa-polakow/

jacek 89.64.50.*

brawo - odwołanie tego bolszewickiego typa jest absolutną potrzebą

Lex 31.178.139.*

Gdzie mozna podpisać??

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.