Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: Fratria

TYLKO U NAS. Paweł Kukiz odpowiada na oskarżenia Siarkowskiej: "Nigdy nie odezwałem się do niej w ten sposób. To konfabulacja"

Data publikacji:

"Siarkowska przypisuje mi publicznie słowa, które rzekomo miał wypowiedzieć poseł Andrzej Kobylarz do posłanki Błęńskiej".

_prawda.CięPowali 83.10.215.*

...oświadczenie PK wygląda jak "radzieckie dementi"...

jacek 89.64.50.*

Wszyscy słyszeli co powiedział Kukiz dla pani K. Hejke Kukiz to cham i nikt temu nie zaprzeczy Ale gdyby Kukiz był piękną młoda kobietą to bym go przeleciał Ale już jestem stary i nie wiem niby po co

cham to jest cham i boi się,.. 164.127.185.*

zapiewajło ma problem z labilnością emocjonalną, jak każdy kto zmaga się z nałogiem (albo i nie zmaga)

Malvo 88.156.151.*

Kukizowi nie wierzę w ani jedno słowo. To podstawiona wydmuszka.

lon 88.156.83.*

Panie Ziobro dla polityków trzeba stworzyć osobna prokuraturę i sądy, oni tak zasypują sądy pozwami , że zwykły Kowalski nie może się już dopchac .

tsi 94.254.233.*

Kukiz! Ty .........!!!!! Zawsze byłeś taki i będziesz!!!!!

kuriozum 91.246.67.*

"które rzekomo miał wypowiedzieć" . Forma zdania zabezpieczająca przed następnym oskarżeniem.

gadugadzie 91.246.67.*

Kukiz przerwał wywiad w TV Republika i nazwał prowadzącą rozmowę dziennikarkę Katarzynę Górską-Hejke „PiS-owską kur*ą”

obserwator 188.146.100.*

a ja wierzę pani Siarkowskiej nie Kukizowi poniewaz Kukiz nie nadaje się na polityka -jest porywczy i nie panuje na swoim jęzorem.

wir 89.77.137.*

Katarzynę Hejkę z TV Republika,też wyzwałeś od kur...Chamie z rynsztoka.

Trochę realizmu 83.24.92.*

Chyba coś się nie zgadza, bo kto do dziennikarki TV Republika powiedział "Ty PISowska k...o" - no właśnie pan Paweł Kukiz, a przecież wtedy był też mężem i ojcem dla 4 kobiet!!!!

Mammoth 162.119.232.*

Niezawodny redaktor Stanislaw Michalkiewicz czesto przytacza za jakims ksieciem: Nie nalezy wierzyc w informacje NIE zdementowane...

yano 89.228.132.*

Aaaaaaaaaaaaa pirdo..li jak potłuczony ....

KOn 178.4.86.*

„Ty pisowska ..rwo” –powiedzial Kukiz do Gójskiej-Hejki dziennikarki TV Republika. Kukiz podobnie jak kazdy agent idzie w zaparte. Marian Kowalski mial racje mowiac ze, Kukiz to Bolek II..

gosc 31.179.195.*

Gdzie jest ......Q.....a moj komentarz???????

Okazuje się, że słowa Siarkowskiej nie są prawdą. Do sprawy odniósł się na naszych łamach sam zainteresowany. Paweł Kukiz tłumaczy, że nigdy takich słów nie wypowiedział.

Okazuje się, że Lech Wałęsa nigdy nie był żadnym współpracownikiem SB o pseudonimie Bolek. W rozmowie ze mną powiedział: Nigdy żem żadnym współpracownikiem nie był. To Kaczyńskie z Kiszczakiem zawiązali spisek. Dlatego też jestem wściekły i głos mam podniesiony, jak ja poujawniam to bendom wyskakiwać przez okna.

Kobietka urazona. 23.112.162.*

Nie zwrocil uwagi na jej podhalkowe walory lecz tresciwie okreslil jej POmysly !!! Ja tez bym sie obrazila choc poslem/oslem nie jestem.

one way 66.30.238.*

Ten podrygujący zapiewajło byłby do tego zdolny; czy ktoś pamięta jak zwyzywał w TV Republika Katarzynę Gójską Hejke i jakich używał słów, bo zapytała go o kolegów z SB? Mentalność menela...

Kupy się nie trzyma 78.10.204.*

Jedno jest pewne. Nic to. Jakość wywiadów się poprawiła, już tak nie przerywają. Liczył na liczebność klubu, mógł być ktoś inny i zostaje zdradzony. Kto pierwszy rzuci kamieniem, jak zareagowałby?

Malvo 88.156.151.*

Podobno już nawet we wsi położyli laskę na Pawełku Pozamiatane jak z Bolkiem Nie sprawdził się w mieście jak Palikot

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.