Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: Fratria

NASZ WYWIAD. Andrzej Gwiazda: "Wygląda na to, że prezydent Adamowicz jest najgorzej poinformowaną osobą w Gdańsku"

Data publikacji:

"Tłumaczył się, że nic nie wiedział. Wynika z tego, że równie dobrze, a nawet lepiej byłoby, gdyby Gdańsk miał prezydenta z łapanki".

Treść komentarza została usunięta.

Przecież sprawa jest prosta.Tp jest z pochodzenia po rodzicach Wilniuk.Nowi Gdańszczanie to w większości ludzie z kresów i głosują i będą glosować na swojego.

Polacy uznali że należy zaufać k=potomkowi Targowiczan czyli Kaczyńskiemu, Według PiS to jest dziedziczne więc wiadomo co należy myśleć o obecnej władzy, jeżeli z Nowogrodzkiej kieruje człowiek mający w genach Targowicę :))

esejendiej 188.146.108.*

Janda i jej podobni "aktorzy" mogą pozazdrościć aktorskich umiejętności Adamowiczowi Zagrał dobrze ofermę losu on nie tylko samolot targał gdyby mu zbieracz puszek kazał worek nieść nie odmówił by

Proponuję na świadka Andrzeja Gwiazdę, ew. też Krzysztofa Wyszkowskiego. Wszystkich i wszystko znają i nie rozumiem, dlaczego to ich nikt nie zgłosił. Powinni pomóc Komisji zrobić zdecydowany krok na przód, bo sprawa zaczyna się ciągnąć i nie widać końca. A cel - ustalenie jak to naprawdę było, oddala się w niebyt, jak Smoleńsk.

Kaśka 178.36.195.*

Lepiej żeby tego prezydenta w ogóle nie miał bo tylko żebrze, a żebractwo to trauma wielka. Resztę załatwiają inni.

Sprzedajny gwiazdor 79.186.173.*

panie Gwiazda dlaczego dał się pan zatrudnić w przemyśle nienawiści? Raz pluje pan na Wałęsę, teraz na innego wg zlecenia!

yes 83.29.50.*

Gwiazda wiedział nie powiedział ,a to było tak...Przed Komisję z nim i na zeznania do prokuratury. Czy mu nie wstyd ,że z jego wiedzą mógł ostrzec naiwnych Polaków?

Gwiazda z życiu nic nie osiągnął to chociaż za parę zeta popluje na każdego za kogo portal zapłaci... Smutne...

10.IV.2010 Pamiętamy! 46.77.177.*

Adamowicz pokazywał zdjęcie samolotu z logo i napisem OLT EXPRESS i mówił że to jest samolot JET AIR. Wstyd dla Gdańszczan że głosowali za takim tum@nem i oszustem!

Abramowicz wie tylko ile ma kont i mieszkan.

KRAKUS 83.7.82.*

W tym Gdańsku nadal działa "wesołe miasteczko"- cała władza , magistrat, prokuratura, sędziowie, skarbówka, ABW. policja i.... kapuś Bolek - to jedna rodzina - obowiązuje omerta i kraść trzeba !!

Art 100.8.136.*

Panie Gwiazda,dlaczego nie powiedział pan rodakom,że już w 1990 Amerykanie zapowiedzieli rozpiżenie polskiego przemysłu?Dlaczego mówi pan to dopiero teraz?

<<>> 83.26.234.*

Przekierowanie uwagi na słupy/słupy słupów/słupki w służbie demokratury IIIRP kontynuującej "tradycje"przekrętów mafii magdalenkowej,mafii okrągłostołowej,mafii w służbie kolejnych "pojednań".

lon 88.156.83.*

Jak uparcie wystawiali Jaworskiego to Adamowicz musiał wygrywać. I wygra jeszcze raz jak tylko wystartuje, bo kandydat Walentynowicz, to śmiech na sali .

<<>> 83.26.234.*

Która "zmiana" kontynuuje zwijanie polskiego przemysłu,np. górnictwa węglowego?

<<>> 83.26.234.*

"Uncle"Google ze swoim archiwum podpowiada,że I Solidarność i Solidarność-bis towariszczi kapitalistów "pobłogosławiona" w konsyliacyjności przez obrotowych funkcjonariuszy kościółkowych to antypody

Jak szło na ostro z przywództwem strajku w stoczni to ani Gwiazda, Wyszkowski czy Walentynowicz się ze strachu nie zgodzili. Kto się tego podjął? Wszyscy wiemy doskonale!!!

sprzedajny gwiazdor 37.131.141.*

sprzedajny gwiazdor GDYBY CHAMSTWO NIEWIEDZA I GŁUPOTA UMIAŁY LATAĆ TI BYŚ FACET NIGDY PO ZIEMI NIE CHODZIŁ

Można postawić pytanie o zakres obowiązków prezydenta miasta, który - dysponując tysiącami etatowych urządników - nie ma pojęcia o potężnej firmie, mającej swoją siedzibą na terenie jego miasta? Odpowiedź nasuwa się sama i należy do klasyki: zasadniczym obowiązkiem prezydenta - obok dbania o interes jego ugrupowania politycznego - jest pilnowanie żyrandola w Ratuszu.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.