Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: Twitter

Farage ostro do Junckera: "Sposób, w jaki traktujesz Węgry i Polskę to radziecka przemoc. Dziękuję Bogu, że wychodzimy z Unii!". WIDEO

Data publikacji:

Nigel Farage wytknął Jeanowi Claude Junckerowi prześladowanie krajów Europy Wschodniej w poddawaniu się decyzjom UE.

UE nas po prostu "gnoi"... 37.47.1.*

Czas skończyć ten obłęd!

gość 87.205.151.*

Brawo Panie Farage! To własnie Polacy chcieli usłyszeć! Wiedzieliśmy, że jak Pan nie wyrąbie tym mandarynom prawy, to nikt tego nie zrobi. A jeśli -to nikt tak celnie!

spod jednego buta, pod drugi 89.64.45.*

Nareszcie znalazł sie ktoś,kto miał odwagę powiedzieć głośno to ,o czym wie i myśli wielu. Ale poprawnośc polityczna nie pozwala im mówić. Działać trzeba szybko,póki nie jest jeszcze za póżno.

dkew 37.7.201.*

Byłem przeciwny wejściu do Unii w tamtym czasie. Teraz UE to już zupełna katastrofa - narodowy, czytaj niemiecko-francuski socjalizm doszedł do władzy w UE. Źle to wróży Polsce

wwwmmm 37.47.168.*

No cóż , wyjście PL z neokomunistycznego nakazowo-rozdzielczego eurokołchozu to tylko kwestia czasu.Niestety ale innego wyjścia nie ma.

Farage ostro do Junckera: "Sposób, w jaki traktujesz Węgry i Polskę to radziecka przemoc.

Po polsku to będzie Sposób w jaki traktuje pan Węgry.... Unia Europejska to komunizm w najczystszym wydaniu, ale Nigel Farage nie jest komunistą. Maniera, żeby angielskie 'you' tłumaczyć jako 'ty' to poziom Rysia Petru.

KRZYSZTOF KAROŃ

https://www.youtube.com/watch?v=NxrVzXhndyg

https://www.youtube.com/watch?v=fmHTbYfQSlQ&t=4825s

https://www.youtube.com/watch?v=XOZ07-4fUQU&t=8s

jacek 89.65.128.*

czemu takich słow nie mówia polscy euro.../oprócz p wisniewskiej i prof legutko,a gdzie prof krasnodebski,siedzi jak ..na weselu i bierze ogromna kasę

wars 178.235.40.*

Polacy...przeczytajcie 100razy i zdecydujcie czy jeszcze chcecie byc w Eurokołchozie jako najemnicy folwarczni potyrczani jak kiedys czarni niewolnicy?

stoku 79.191.249.*

Ten,tam cala dobe naprany.

ven 79.185.154.*

Farage ma rację. UE to związek sowiecki bis.Niejasne reguły, interesy jakby gangów,wywieranie presji.Trudno zrozumieć, o co naprawdę chodzi przywódcom.To jest zbyt męczące, a nawet groźne dla Europy.

ZSRR Bis. Pod wpływem lewicy piekny twór jakim była UE przekształcił się w Związek Radziecki Bis. Powinniśmy wystąpić jako Naród z ZSRR Bis, bo nas okłamali. Nawet tzw. partie liberalne stały się marksistowskie w poglądach, tworząc nową rewolucję kulturalną. Już Mao zaprowadzał rewolucję kulturalną i przywódca Czerwonych Kmerów. Ile ludzi nie dało się urobić? ze 20 milionów straciło życie w jednym i drugim kraju. Teraz ci nie moga pojąć że ktoś inaczej mysli... Ot LOS.

antyparch 164.127.96.*

eurozydochamokomuna upadnie.

aaab 89.64.25.*

Farage ma zupełną rację bo dyrektywy przychodzące z Moskwy dla władzy PRL niczym nie różniły się od dyrektyw jakie przez 8 lat przychodziły z Brukseli a teraz jest rozczarowanie bo rząd ma je gdzieś.

Farage , czyś Ty całkiem zgłupiał ? nałogowca chcesz wyleczyć bez terapii w Charcicach ? To jest niemożliwe !

CZARNA MADONNA 77.88.186.*

ZMIAŻDŻONY JEST ŁEB KOMUNISTYCZNEGO WĘŻA... })

zbig 84.212.100.*

Zamieniliśmy sowiecki eurokołochoz na brukselski

geordie 46.238.239.*

Pan Farage powiedział prawdę.To EU to euro kołchoz kierowany przez lewaków '68 .Z tego to tylko burdel...Nie do takiej unii mieliśmy wejść.

PISdu 89.75.186.*

Macierewicz ma jednak łeb, muszę go przeprosić. Polska pod rządami PISu wraca pod skrzydła sowietów. Dojna Zmiano prowadź na wschód!!!

breda 89.72.226.*

Farage mówi to co myśli.....

jest 212.106.154.*

no i co z tego, ze ma racje, on ma szczęscie, że opuszcza kołchoz brukselski, my musimy w nim pozostać

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.