Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: pixabay.com

Skandaliczna decyzja Parlamentu Europejskiego. Uznaje ochronę życia poczętego za przemoc wobec kobiet!

Data publikacji:

Przyjęte Sprawozdanie służyło będzie propagowaniu aborcji jako rzekomego prawa.

atak 178.42.109.*

A np. coś takiego : "Ochrona psa przed skatowaniem przez właściciela, to przemoc wobec właściciela" (przecież właścicielem może być kobieta - więc to przemoc wobec kobiet i atak na wolność).

Treść komentarza została usunięta.

BRAWO PE 46.134.129.*

pisowski skansen nigdy nie pojmie o co chodzi w tym sprawozdaniu, zwłaszcza na podstawie zmanipulowanej informacji karnopisizny...

Treść komentarza została usunięta.

aborcja prawem chroniona 81.168.130.*

niech Nycz dalej POpiera peło

Treść komentarza została usunięta.

szyderca 83.136.43.*

A reanimację za próbę morderstwa przez uduszenie i zatrzymanie akcji serca przemocą fizyczną poprzez uciskanie rękoma na klatkę piersiową.

juan 192.127.94.*

Lewacka UE to już chore społeczeństw. To chyba jej koniec.

444 95.50.113.*

Niektóre postawy ludzkie są zabronione! Dlaczego nie można nakłaniać, przekonywać do zachowań które się poważa? Zwalczany jest nie tylko inny sposób postępowania ale myślenia. Lewactwo to dyktatura!

Treść komentarza została usunięta.

oko 193.201.167.*

marksizm i kounizm w czystej postaci. wyrwaliśmy się na chwilę spod tego syfu i ponownie, na własną prośbę pioddaliśmy się temu

pl 195.47.201.*

Cywilizacja śmierci. Skandal.... Niedługo zabronią przytulać dzieci płci żeńskiej, jako przejaw przemocy wobec małoletnich kobiet. Poziom absurdu w PE został przekroczony, UE ulega rozkładowi...

czytelnik 31.183.26.*

PE realizuje politykę H.Himmlera. Proszę przeczytać " Zeszyty oświęcimskie" nr 2.

Byłem zwolennikiem wejścia do UE ale naprawdę przestaje mi się to podobać

microbop 73.211.22.*

Oni nie doznali totalitaryzmu, muszą się przekonać sami jak smakuje.

Kss 79.188.157.*

Postęp w/g nowoczesnej komuny ma polegać na tym, że w majestacie prawa będzie można na koszt podatników zabić zdrowe dziecko w łonie zdrowej kobiety!??

Bolszewicko -faszystowska doktryna ideologiczna została uchwalona przez Parlament Europejski. Czas powiedzieć dość, póki i nie jest za późno.

Widzę ,że ten Parlament Europejskiej bierze w obronę Niemcy, którzy nic jeno chcieli ten tego aborcji tego bękarta traktatu wersalskiego Polski.. Zatem nie da się ukryć ,że Polska ( bękart) zastosowała przemoc przeciw Niemcom wzbraniając im aborcji . Polska do ukarania za tę przemoc.

Treść komentarza została usunięta.

Polska spychana pod ścianę! UE 90.220.38.*

Neguje polską wolność polityczną i gospodarczą. Zaczyna zabierać się za naszą tożsamość narodową, jej homogeniczność, katolickość i katolickie normy społeczne. Prą do konfrontacji, kar I destrukcji.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.