Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: YouTube

TYLKO U NAS. RPO walczy z Narodowym Instytutem Wolności. Bodnar sięga po OBWE, które krytykuje wspieranie polskości i chrześcijańskich wartości

Data publikacji:

Jak widać, wzmocnienie narodowej tożsamości, kultury i obywatelskiego potencjału stanowi dla liberalno-lewicowych środowisk największy problem.

Rodak 88.156.44.*

Dlaczego on jest jeszcze RPO, po tylu wyskokach przeciwko Polsce i polskości ?

Treść komentarza została usunięta.

Do Rodak 212.191.195.*

Bo PIS nie ma ochoty go zdymisjonować tak jak nie ma ochoty zakończyć aborcyjny proceder.

Bodnar to wychowanek Sorosa. Macie to na wikipedii: "W 1999 ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, następnie w 2000 studia LLM (prawo konstytucyjne porównawcze) na Central European University w Budapeszcie".

Panie Bodnar, gdzie jest największe skupisko cyklistów w Europie? Proszę się zrzec polskiego obywatelstwa- nie jest pan godzien- i wyjechać do swoich, by się ubogacać bez przeszkód. Naprawdę nie musi pan tak się męczyć w mojej Ojczyźnie.

domino 91.203.55.*

Co musi jeszcze zrobić Marksista-Lezbianista by został odwołany i przestał niszczyć Polskę? Co robi rząd?

Do @Do Rodak, obowiązuje kadencyjnosc, nie manipuluj i nie obrażaj "przy okazji" PiSu.

To typowa hucpa czyli kot obrócony ogonem . Państwo to najlepsza wspólnota obywatelska . W tej wspólnocie państwowej jednostki mają najlepsze warunki do indywidualnego rozwoju. Twierdzenie ,ze lepsze warunki do rozwoju indywidualnego tworzy tzw. wspólnota obywatelska jest totalną brednią albowiem wspólnota obywatelska realizuje się we wspólnocie państwowej a nie indywidualnej , która nie jest w stanie zapewnić rozwoju indywidualnego

Kiedy tego lewaka i libertyna przeniesiecie na smietnik.

Gad.

V antypolska kolumna. Sowiecko-niemiecki agent. Swiadomie destabilizuje Polske, wspierany przez wrogie Polsce i Polakom bande.

Tom 37.47.29.*

Służby powinne mieć oko na to stadionowe spotkanie.

kl1953 37.47.131.*

P. Marzeno a pies ich drapał. Nie przejmujmy się nimi, bo politycy w Polce na usługach zagranicy to teraz norma. Zaprzańców za judaszowe srebrniki powoli społeczeństwo wyeliminuje z życia publicznego

Treść komentarza została usunięta.

aldi 78.88.207.*

ten rpo to taki rodzaj tkaniny, na który nawet nasikać nie warto.....

pkp 89.71.30.*

Do odwołania RBO wystarczy, że pkt. 3. sprzeniewierzenie się złożonemu ślubowaniu;

maluczki 93.179.194.*

Wynika, że w "instytucjach" UE wraz z osobami nimi kierującymi została zainstalowana rasistowska JURYSDYKCJA TALMUDYCZNA ZARZUCAJĄCA GOJOM STOSOWANIE RASIZMU gdy to TALMUD jest głęboko rasistowski

Zbyszek 80.51.121.*

Facet do dymisji.

maluczki 93.179.194.*

..nazizm i talmud to dwa skrzydła na których chazarowie budują głęboko rasistowską talmudyczną chazarię

M. 93.159.135.*

Intencją nowej legislacji jest obcięcie dotacji wszystkim jednostkom które nie są PiSowskie. Ja tylko nazywam to po imieniu, czego nie mógł zrobić Bodnar.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.