Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: YT

Wałęsa bardzo ostro o PiS: "Takiego barbarzyństwa nawet Hitler nie zrobił!". I krytykuje 500+: "Tutaj jest Janosik, który daje!"

Data publikacji:

"To Wy jesteście atakowani! To nie było przeciwko mnie działanie, oni mnie przez to raczej wywyższają. (...) Oni przekonują Was - społeczeństwo - byście się odłączyli ode mnie!"

Treść komentarza została usunięta.

MOLAS 83.24.126.*

TW Bolek PO winien zostać urzędowo UBEZWŁASNOWOLNIONY!

kazio 83.23.43.*

Biedny, mały, zagubiony człowieczek!

Grizzly 83.28.252.*

Kto głupszy - Bolek czy GWniana?

kret 87.99.119.*

Bolek przez ciebie pokrętnie przemawia lucyfer. Zdejmij tę Matkę Boską z klapy, nie obrażaj jej. Mamy nareszcie Polski rząd i Prezydenta który jest z narodem a nie wolksdeutschy.

Piotr 192.162.148.*

Im więcej tych hitlerów i stalinów tym lepiej ... dla Dobrej Zmiany.

Bolek wpadł w depresje 5.172.255.*

to już nie Bolek tylko TW .Baran

Malina 193.0.116.*

Żałosny i zakłamany Bolek: "chciałem mieć mieszkanie to mi dali, chciałem pieniądze to mi dali", A INNYM RAZEM "te podpisy to fałszywki" (o odbiorze pieniędzy), "oni specjalnie dali mi to mieszkanie"

tk 83.31.212.*

Na to co mówi Bolek nikt rozgarnięty nie zwraca już uwagi, bo jest to chory człowiek, ale Wielowiejska powinna reagować, a jeśli tego nie robi to trudno nazywać ją dziennikarką.

Bolek=konfident 83.20.36.*

Zapraszają głupka ( przepraszam głupków z wadą wrodzoną ) jak obwoźną atrakcje z luką intelektualną. Ten dureń nie umie nawet zdania poprawnie i logicznie powiedzieć.

d33 79.191.110.*

Wałęsa!!! Donosiłeś na kolegów do SB!!! Jak sie nie wstydzisz pokazywać ludziom kapusiu??? Hitler mordował ludzi. Jak mozesz robić takie porównania. Oszalałeś z nienawisci Bolku!

ww 188.146.108.*

wałek bolęsa to kompletne dno, to wszystko już się kupy nie trzyma

sajmon 46.171.179.*

On sam sobie szkodzi. A najbardziej szkodzą mu dziennikarze podtykający mu mikrofony. Przecież mogą się spodziewać co on będzie gadał.

marco 139.164.244.*

a bolek to taki Azef i Gapon w jednym

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Ewa 77.253.92.*

żałosny kartofel...

kil 176.221.107.*

BOLEK dawałes każdemu Polakowi 100 milionów. A okazało sie ze dostały tylko twoje dzieci

Piotr 83.14.97.*

Czy prokuratura mogłaby wrócić do sprawy wybuchu "gazu" w kamienicy, w której mieszkał ppłk. Adam Hodysz? Może Bolek zamknąłby wtedy jadaczkę.

zwykły Polak 77.255.16.*

Boże... jak ja mam już dość bełkotu tego człowieka...

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.