Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

Protest przeciw przymusowej relokacji migrantów w Warszawie / autor: wPolityce.pl/TK

No i co, mędrcy i mędrkowie? Nadal uważacie, że przymusowych migrantów trzeba przyjąć, bo i tak uciekną?

Data publikacji:

Postulowany przez Unię manewr radykalnie zwiększyłby atrakcyjność osadnictwa islamskiego w Polsce.

Krawiec 178.215.193.*

Czyli Polak pracuje za np. 500 euro a imigrant "na swoim" ma dostać 800 Eur ? Niedoczekanie

Dlaczego tak im zależy na im.. 5.172.239.*

Aby wprowadzić na terenie UE twardą rękę dyktatu ELIT trzeba przekonać do tego społeczeństwo. Trzeba więc zrobić taki zamęt, rozboje, wręcz totalny chaos na ulicach, że ludzie sami poproszą o smycze.

gość 89.206.12.*

Państwo Islamskie planuje ulokować majątek! Jak wielki? Zdziwicie się! http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1069317,isis-walka-o-finansowa-przyszlosc.html

Wszystkie działania Unii Europejskiej są podporządkowane jednemu celowi: likwidacja państw narodowych i stworzenie komunistycznego, totalitarnego superpaństwa.Dokładnie to zaprojektował włoski komunista Altero Spinelli (patron UE) w swoim "Manifeście z Ventotene". Dzicz sprowadzana do Europy służy do destabilizacji sytuacji, a z części z nich ("uchodźcy" to przecież wypasione byczki w wieku poborowym) stworzy się Europejski Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego czyli takie Waffen SS gotowe bez najmniejszych zahamowań wymordować mieszkańców całych miast. Do wrogów cywilizacji chrześcijańskiej dołączył Kościół katolicki pod przewodem marksisty Franciszka. I nie ma co liczyć na odnowę Kościoła "od dołu". To instytucja hierarchiczna - wszyscy buntownicy skończą tak jak kardynał Gerhard Muller, księża Natanek, Kneblewski, Międlar czyli zostaną usunięci lub zmarginalizowani przy jednoczesnej zgodzie na brylowanie w ubeckich mediach takich (....) w sutannach jak Sowa, Boniecki czy Pieronek....

antyLewak 95.49.33.*

Panie Karnowski: w tej kwestii w pełni się z Panem zgadzam. Non possumus

Budujmy markę 5.172.255.*

Potrzebna Polska tuba propagandowa w językach ang., niem., fra.. Trzeba ich społeczeństwa informować, wspierać przebudzonych, oferować alternatywę, w końcu szkolić (RKW). W naszym interesie!

Tomek 83.28.233.*

Ale Niemcy nie mówią, że ma być wyrównanie zasiłków w górę. Raczej odniosłem wrazenie, że chcą je zmniejszać, aby zmniejszyć atrakcyjność Niemiec jako kraju docelowego.

tr 173.44.34.*

To ten głupszy z Karnowskich?

Jiri2 82.177.177.*

"radykalne pogorszenie bezpieczeństwa codziennego obywateli" i o to chodzi! Ludzie którzy są zagrożenie nie zawracają sobie głowy demokracją, nie walczą z przekrętami. Tylko wystraszeni siedzą cicho!

to_ja 109.79.241.*

Karnowski, zdecydujcie się w końcu towarzyszu, czy socjalizm jest dobry czy nie?

s.baca 94.240.40.*

Pelna zgoda. Gdyby nie niezalezne media, to mielibysmy nie takie ostrzezenia, ale propagande oswajajaca z tymi hordami.

bezrobotny 95.49.173.*

No to trzeba chyba będzie przejść na islam i nauczyć się arabskiego, żeby pobierać te 2000 Euro.

Foudre 185.63.201.*

Nie łudzmy się jak wejdą do Polski islamisci-to juź stąd nie wyjda-wzrośnie przestępczość gwałty,z czasem będą dymic na ulicach jak we Francji-módlmy sie za Ojczyzne by Maryja chroniłaPolske-Polaków

tracker 156.17.69.*

Merkel zapraszała nie pytając o zgodę pozostałych członków UE. W tej sytuacji, to goście Niemiec i nie ma żadnego powodu aby ich przyjmować. W Niemczech media są całkowicie podporządkowane rządowi.

Ania 93.179.211.*

Europa nie będzie bezpieczna dopóki na jej terytorium znajduje sie CHOĆBY JEDEN wyznawca islamu - trzeba ich WSZYSTKICH stąd przepędzić póki jeszcze mamy siły, bo za 20 lat zrobią to oni.

M. 93.159.135.*

Jako katolik jestem skłonny pomagać ofiarom wojny. Musi to jednak być robione z głową. Trzeba ludzi integrować ze społeczeństwem, nie tworząc gett. Da się to robić dobrze na rozsądną skalę.

domino 91.203.55.*

to_ja 109.79.241.* towarzyszu rewolucjonisto zapamiętaj sobie raz na całe życie najlepszy jest Marksizm-Lezbianizm I nie nudź więcej wróć do tego co wychodzi ci najlepiej do onanizmu

Siłą Europy jest różnorodność narodów. Niszczenie różnorodności, zabijanie tradycji służy stworzeniu jednolitej kolorowej masy wszędzie jednakowej. Zabija więc różnorodność, jednocześnie głosząc hasła różnorodności. To jest chore. Od obozów hitlera tak wiele nas nie dzieli. Niemcy gdy uznają, że wymieszanie jest niekorzystne mogą zastosować podobną rzecz jak hitler - usuwać tych niepotrzebnych. Pewnie znowu do tej grupy trafiliby Polacy, którzy jak nikt cenią wolność a więc przeszkadzają...

kosc 89.67.236.*

Wcześniej czy później trzeba będzie opuścić ten kołchoz europejski abyśmy jako naród przetrwali. Europa ginie w oczach. Polska przetrwa.

tom 145.237.3.*

nie ma problemu muzułmanów - jest problem neomarksistów i ich zbrodniczych pomysłów

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.