Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: YouTube/Wolne Sądy

Piotr Fronczewski zagra wszystko. Nawet zaangażowanego politycznie artystę

Data publikacji:

Oddawanie się za bezcen na służbę Tym, Którzy Rozdają Mamonę i Prestiż tak wybitnemu odtwórcy, jak Fronczewski, nigdy nie ujdzie na sucho.

Treść komentarza została usunięta.

june11 31.0.123.*

Przynajmniej Pan nigdy mnie nie zawodzi, pozdrawiam i dziękuję!

,,,,,,, 79.186.228.*

Wreszcie ! Bo już miałem iść spać. P.Zaręba był potraktowany zbyt delikatnie przez Profesorów Pawłowicz i Nalatkowskiego.

Brawo!!!!Wspaniałeriposty.Celne.Dosadne.Prawdziwe.Obnażające. Zawsze zastanawiam się dlaczego co niektórzy lubiani artyści tak sobie paskudzą życiorys?Może wcześniej go spaskudzili i teraz mają go czym szantażować.Teczki nadal w obiegu negatywów z WSI?

geordie 46.238.239.*

Jak zawsze w punkt p.Redaktorze...aczkolwiek smuci ,że tak wspaniały aktor okazał się moralnym miernotom...cóż...

helena 83.22.117.*

Święta prawda ,panie Krzysztofie. Aktor przeczyta wszystko co mu napiszą.

gosc 37.47.76.*

*Jak zawsze w punkt p.Redaktorze...aczkolwiek smuci ,że tak wspaniały aktor okazał się moralnym dnem...cóż...**100[100

dd 78.10.204.*

No tak. Jak ktos nie uwaza za dobry pomysl, by politycy obsadzali i decydowali o awansach sedziow to zdrajca. Przypomne - w mysl ustawy Ziobro mial palcem wybierac sedziow SN. A Wy biliscie brawo.

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Panie Krzysztofie, dziękuję za super tekst! Piotr Fronczewski, niewątpliwie z wielkim dorobkiem aktorskim, tą jedną wypowiedzią wielce rozczarował sporą część Polaków, zafascynowanych jego kunsztem aktorskim, wyjątkowo pięknym charakterystycznym głosem i również między innymi tym, że nie opowiadał się po żadnej ze stron. Mnie osobiście bardzo tą wypowiedzią zasmucił... Mógł mieć nadal piękny życiorys i po co mu to było?

Ichniewo 178.42.109.*

dd 78.10.204.* - nie kłam, nie kłam, nie kłam!

Bożena 94.254.146.*

Panie Krzysztofie uwielbiam Pana słuchac,czytać Pana teksty a patrzeć na Pana też miło.Pozdrawiam

Treść komentarza została usunięta. (x2)

szehcter 78.11.208.*

Tam, gdzie stało ZOMO - zawsze !

barbara krynska 67.184.88.*

Swietnie i celnie napisane , jak zwykle przejrzyscie serdeczne pozdrowienia dla pana Krzysztofa

Ga-Bi 188.146.36.*

Panie Krzysztofie,jak zawsze trafny komentarz.Oglądam "W tyle wizji" i bardzo lubię jak Pan bierze udział z Panią Magdą Ogórek.Świetny duet! Pozdrawiam serdecznie!

niuniek 77.115.4.*

Jak zawsze BINGO! Pozdrawiam Panie Redaktorze!

tyle 95.160.156.*

I tylko Fronczewskiego żal...

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.