Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: YouTube/Wolne Sądy

Piotr Fronczewski zagra wszystko. Nawet zaangażowanego politycznie artystę

Data publikacji:

Oddawanie się za bezcen na służbę Tym, Którzy Rozdają Mamonę i Prestiż tak wybitnemu odtwórcy, jak Fronczewski, nigdy nie ujdzie na sucho.

CM 77.88.186.*

JEDNO JEST PEWNE, WZIĘLI NIEMAŁO, MIMO ŻE CZYTALI Z KARTKI... })

june11 31.0.123.*

Przynajmniej Pan nigdy mnie nie zawodzi, pozdrawiam i dziękuję!

,,,,,,, 79.186.228.*

Wreszcie ! Bo już miałem iść spać. P.Zaręba był potraktowany zbyt delikatnie przez Profesorów Pawłowicz i Nalatkowskiego.

Brawo!!!!Wspaniałeriposty.Celne.Dosadne.Prawdziwe.Obnażające. Zawsze zastanawiam się dlaczego co niektórzy lubiani artyści tak sobie paskudzą życiorys?Może wcześniej go spaskudzili i teraz mają go czym szantażować.Teczki nadal w obiegu negatywów z WSI?

geordie 46.238.239.*

Jak zawsze w punkt p.Redaktorze...aczkolwiek smuci ,że tak wspaniały aktor okazał się moralnym miernotom...cóż...

helena 83.22.117.*

Święta prawda ,panie Krzysztofie. Aktor przeczyta wszystko co mu napiszą.

gosc 37.47.76.*

*Jak zawsze w punkt p.Redaktorze...aczkolwiek smuci ,że tak wspaniały aktor okazał się moralnym dnem...cóż...**100[100

dd 78.10.204.*

No tak. Jak ktos nie uwaza za dobry pomysl, by politycy obsadzali i decydowali o awansach sedziow to zdrajca. Przypomne - w mysl ustawy Ziobro mial palcem wybierac sedziow SN. A Wy biliscie brawo.

Lutek 78.10.216.*

Te obmierzle staruchy wnet szczezna, a My POzostaniemy z tym co nafajdali i jeszcze nafajdaja. https://www.youtube.com/watch?v=tIAA0uvohaY

"Żakowski na Lisie w pogoni za Władyką na Wołku? " - ma Pan redaktor zniewalające propozycje.

Panie Krzysztofie, dziękuję za super tekst! Piotr Fronczewski, niewątpliwie z wielkim dorobkiem aktorskim, tą jedną wypowiedzią wielce rozczarował sporą część Polaków, zafascynowanych jego kunsztem aktorskim, wyjątkowo pięknym charakterystycznym głosem i również między innymi tym, że nie opowiadał się po żadnej ze stron. Mnie osobiście bardzo tą wypowiedzią zasmucił... Mógł mieć nadal piękny życiorys i po co mu to było?

Ichniewo 178.42.109.*

dd 78.10.204.* - nie kłam, nie kłam, nie kłam!

Bożena 94.254.146.*

Panie Krzysztofie uwielbiam Pana słuchac,czytać Pana teksty a patrzeć na Pana też miło.Pozdrawiam

"SIMILIS SIMILI GAUDET" (Podobny podobnym raduje się). Arystoteles.. I nie sądzę, by się mylił!.. Zaś "Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań" (Chesterton), a dowodem na prawdziwość tej tezy sam pan Zaremba.. Jest więc pan, panie Zaremba człowiekiem nie tylko bez przekonań (mimo wiedzy o którą pana podejrzewam), ale i na wskroś tolerancyjnym. Nie możemy więc w chwilach decydujących o losach Naszego kraju ( choć brzmi to trywialnie), być tolerancyjnym i nazbyt wyrozumiałym, choć rząd pani premier Beaty Szydło wykazuje ją, nie mniejszą niż pan, panie Zaremba, ale wynika to z presji brukselskiego kołchozu, na pana (jak mniemam) nikt presji nie wywiera i może, a i powinien pan zejść z tej barykady na której pan siedzi. A przecież intelektualnie jest pan na to przygotowany, w odróżnieniu od wszystkich tych, którzy wspierają "totalną opozycję" michnikow, mazguly, kasprzyki. Znany francuski socjolog i polityk Henri de Tocqueville napisał dzieło "Dawne rządy i rewolucja"(1856r) i przeanalizował w nim laicyzację społeczeństwa francuskiego u schyłku XVIII wieku, która ułatwiła działalność dechrystianizacyjną. Wskazał na prosty mechanizm, agitujący przeciwko Kościołowi garstce usiłuje się sterroryzować większość ludzi, stając się głośną mniejszością, która z biegiem czasu przechwyca władzę.. Podobną drogą przeszli sowieccy bolszewicy, będący w totalnej mniejszości, ale obwołując się "bolszewią", zasugerowali swą przewagę reszcie społeczeństwa.. Ostatnim takim "scenariuszem" posłużyło się w Europie (zwłaszcza w Zachodniej) homoseksualne lobby, i stąd też zaistniał termin "znikającego horyzontu" i ciągłej chęci zapewnienia sobie szczególnego traktowania.. I powiem szczerze, że najlepiej jeśli tacy ludzie (jak m.in. fronczewski) "zejdą" nie tylko z linii polityki, ale i z oczu Polaków i to bez względu na wiek (sic!) czy przeszłość artystyczną, bo dureń i kiep to nie kwestia wieku czy wiedzy, ale nade wszystko - "skrywanego życiorysu" i proweniencji!..

men 178.37.210.*

tekst super !!!!!

szehcter 78.11.208.*

Tam, gdzie stało ZOMO - zawsze !

barbara krynska 67.184.88.*

Swietnie i celnie napisane , jak zwykle przejrzyscie serdeczne pozdrowienia dla pana Krzysztofa

Ga-Bi 188.146.36.*

Panie Krzysztofie,jak zawsze trafny komentarz.Oglądam "W tyle wizji" i bardzo lubię jak Pan bierze udział z Panią Magdą Ogórek.Świetny duet! Pozdrawiam serdecznie!

niuniek 77.115.4.*

Jak zawsze BINGO! Pozdrawiam Panie Redaktorze!

tyle 95.160.156.*

I tylko Fronczewskiego żal...

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.