Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: wPolityce.pl/TVP Info

Mularczyk w „Studio Polska”: „Sprawa Smoleńska powinna nas łączyć. Niestety komuś zależy, by tę wspólnotę rozbić”

Data publikacji:

„Polska wyzbyła się wszelkich instrumentów – prawnych i politycznych – 10 kwietnia w Smoleńsku. Donald Tusk oddał wszystkie instrumenty Putinowi”.

itst 195.136.59.*

A gdzie jest Zalewska?

Anka1 5.60.62.*

Już raz dopuszczono do wspólnego działania Polaków i powstała Solidarność. Okazaliśmy się ogromną siłą, którą nie da się pomiatać. Mocarstwom wyrosłaby konkurencja. Będą nas skłócać rozbijać.

gość 83.4.182.*

Pierwszy raz ogladałem.Prowadzący nie radzą sobie. Zbyt dużo gości,którzy nie mogą się wypowiedzieć.Prowadzący przerywają.Jedni mówią często, innych nie dopuszcza się do głosu.Beznadziejny program.

Treść komentarza została usunięta.

Panie Mularczyk pan mówisz "komuś" ? Powiedz pan komu ! Komu...?

circ 83.4.193.*

Z całym szacunkiem ale Smoleńsk nie nadaje się na mit założycielski nowej Polski bo co to za kształt? Jest jakąś granicą, ale nie kamieniem węgielnym. Tym kamieniem jest Chrzest Polski.

Treść komentarza została usunięta.

Rozumiem że PiS chce od Niemiec pieniędzy a w zamian odda ziemie które Polska przejęła po 2 wojnie światowej? Tak czy nie? A co do obchodów rocznicy katastrofy Smoleńskiej, to delikatnie chciałem zaznaczyć że 7 rocznica zorganizowana była przez ministerstwo kultury i wejście było tylko z przepustkami, które otrzymywali wybrani uczestnicy, wiec kto tutaj dzieli i selekcjonuje? To pis zawłaszczył i upolitycznił Smoleńsk w skrajny sposób a puste frazesy o jedności to możecie wciskać w Zimbabwe...

Nie oglądam TVN 83.9.136.*

Znaczacy żółwik Tuska z Putinem ma swoją wymowę... każdy kto ma rozum niech to zinterpretuje ...

Majka 188.146.164.*

Program lepszy niz Ucho Prezesa. Widać juz stałe gwiazdy ekspertów. Jedna pani bezbłędna. Druga zna sie i na koniach i na samolotach. A do tego zagubiona Madzia ktora nie panuje i obraża się. Super.

kar 212.244.106.*

ależ oczywiście, że sprawa Smoleńska łączy, tylko PIS tego nie dostrzega. Ponad 90% społeczeństwa jest za zaprzestaniem tych comiesięcznych, pseudoreligijnych rozrób

jedno pytanie 94.254.239.*

Co Pan Panie Mularczyk, prawnik, adwokat,, poseł zrobił dla wyjaśnienia katastrofy. Co zrobił Pana kolega prawnik, minister, europoseł Zbigniew Ziobro. Gdzie Panowie byli w latach 2010-2017?

ONI TYLKO WRZESZCZĄ ! 83.26.237.*

Panowie - prelegencki ! STO % racji. Te nieszczęścia i te nawałnice pokazują kolejne lekcje zwłaszcza dla wszelkiej maści lewaków. OPOZYCJA TOTALNA WYŁĄCZYŁA SIĘ Z JAKIEJKOLWIEK POMOCY ofiarom

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Nigdy 213.5.214.*

Jest sprawą o podstawowym znaczeniu dla Polski, żeby NIGDY katastrofa 10/4 nie została wyjaśniona. Cenzura do dzieła.

Jozef 83.24.233.*

Smolensk powinien łączyć -w przyszłości a i teraz sa osoby które z uporem zaklinali prawdę o KATYNIU i niszczyli tych co mówili prawdę ,dzis nie chca wyjaśnienia dogłębnie SMOLEŃSKA

Baca 83.7.138.*

Sprawa smoleńska zawsze łączyła Polaków, ale nigdy pod lufami snajperów

Treść komentarza została usunięta.

cesia 95.49.37.*

Gdyby przestrzegali procedur i nie lądowali to by nie oddał .

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.