Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: Fratria

Na łamach nowego numeru tygodnika "Sieci”: Na tropie trotylu. Czy na miejscu tragedii znajdowały się ślady materiałów wybuchowych?

Data publikacji:

Dziennikarze tygodnika przedstawiają, z jakim zaangażowaniem i profesjonalizmem włoskie laboratorium pracuje nad polską sprawą, która w końcu ma szansę zostać wiarygodnie wyjaśniona.

Spoko 91.52.117.*

No przecież jeden z prokuratorów wojskowych wyraźnie powiedział na konferencji prasowej, że ślady trotylu stwierdzono jednoznacznie. Dopiero później gnojek Szeląg skłamaą że nie było.

maja 89.64.38.*

Dlaczego prokuratorzy co bezczelnie mataczyli w sledztwie smolenskim jeszcze nie siedza ?

ska 83.26.231.*

a co z fundacjami chcącymi Obalić rząd ?? co z PO która już jasno mówi że jest partią Folksdojczy ?? Smoleńsk ważny ale do kwietnia jeszcze masę czasu

ufająca 37.47.35.*

Powodzenia, redakcjo "W Sieci"! Mniej pastiszu na władzę, bo tym się zajmuje Opoza, ale konkretów nigdy za wiele!

Wykrycie trotylu po tylu latach przechowywania próbek będzie niezwykle trudne z racji jego fizycznego rozkładu. Ponadto nie wiadomo jak były przechowywane próbki. W wypadku, gdy laboratoria ogłoszą, że niczego nie wykryto Platforma będzie triumfować i ogłaszać to wszem i wobec. Poza tym, czy przed wysłaniem próbek do zagranicznych laboratoriów zostały one przebadane tymi samymi wykrywaczami, które w Smoleńsku wykazały obecność trotylu ? Jeżeli nie zostały tak przebadane to duży błąd, bo może się okazać, że dostaliśmy od Rosji odpowiednio wyczyszczone próbki.

obserwator65@obserwator65 jest to trudne ale możliwe np metodą atomów znaczonych - domyślam się że próbki wysłano do zachodnich laboratoriów właśnie po to aby potwierdzić polskie ustalenia

kpina PIS z polskich badań 94.254.237.*

Redaktorzy mają zaniki pamięci? Profesor śp. Kamieńska -Trela wskazała w analizie dokumentacji próbek na obecność heksogenu Antoni konsekwentnie wycisza.....

błazenada PIS 94.254.237.*

Prezes jest w posiadaniu nagrania w którym jeden z PW potwierdza obecność różnych materiałów wybuchowych. I co cisza?

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Spoko 91.52.117.* O obecności trotylu w próbkach pobranych z wraku tupolewa mówił Naczelny Prokurator Wojskowy pułkownik Jerzy Artymiak.

PATRZ FILM ANITY GARGAS "ANATOMIA UPADKU" od 53. minuty (dobrze oglądnąć cały)

https://www.youtube.com/watch?v=oyPrYygsum8&t=881s

rozrzutność czy błazenada 94.254.237.* po to im ( i nie tylko Włochom) płacimy aby mieć potwierdzenie z niezależnych ośrodków badawczych

Na tropie trotylu. Czy na miejscu tragedii znajdowały się ślady materiałów wybuchowych?

Oczywiście, że się znajdowały.

terefere 94.254.237.*

Dlaczego Macierewicz chroni PW , którzy zaniechali wykonania sekcji? To jest kpina.

fv 89.64.63.*

jak to "czy sie znajduja"???? ciepły antek juz dawno orzekł ze sie znajdują i nawet natapil wybuch!

Treść komentarza została usunięta.

fv 89.64.63.*4 minuty temu jak to "czy sie znajduja"???? ciepły antek juz dawno orzekł ze sie znajdują i nawet natapil wybuch!

Na miejscu tej katastrofy są na pewno pozostałości po trotylu i innych materiałach wybuchowych to to przecież teren jednostki wojskowej i teren dużych walk w czasie II WŚ.

tomi 94.254.128.*

Proponuję posypać gazetę trotylem. Wtedy już nikt nie odważy się podważyć "teorii zamachu" :)

fv 89.64.63.* może podasz klasyfikacje wybuchów zależności od rodzaju energii początkowej?

fv 89.64.63.* za trudne pytanie? to może czym różni się deflagracja od detonacji?

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.