Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: Fratria

Obrzydliwy atak na prezesa PiS à la "GW": "Przeżyła okupację, Pawiak, Ravensbrück i stan wojenny. Penson: To i z Kaczyńskim sobie poradzę"

Data publikacji:

"Boleję nad tym, że zawsze znajdzie się jakiś rodzaj führera, który chce zawłaszczyć naszą wolność. Tak się dzieje teraz" - czytamy na gazeta.pl.

ver 185.25.123.*

No rzeczywiście ma się czym chwalić, że jest współpracownicą Bolka!

Treść komentarza została usunięta.

H 87.205.30.*

Buraczany baba

widowisko KODomitow 89.238.166.*

To ta sama, co ja Stainska wypchnela na scene na wozku inwalidzkim?

he,he 95.40.135.*

Rzeczywiście niespotykany model.Tylko w formalinę i po odpustach wiejskich obwozić.

W 79.175.212.*

Jaka prof. taki bełkot, jak walczyła razem z Wałęsą z komuną to poważna sprawa a w totka pani też grała ????

Treść komentarza została usunięta.

bufor58 31.0.38.*

Jeżeli mamy takich profesorek to czysta chamówa zeszmaciła stan profesorski nie ona pierwsza

JP0 83.31.141.*

święte słowa, brawo pani profesor.

P.Kaczorowski Anders poparPO 37.47.99.*

Ta nienawisc nie jest bezinteresowna/za tym stoja wielkie sterowane pieniadze/ Kaczynski nie ma kasy zeby tych zdrajcow przekupic oPOzycja miala POtem kradla dalej jest wspierana fund adenaera banki!

Hen 185.11.108.*

Przeżyjemy GOWnianą, przeżyjemy portal gazetę. pl, nie czytamy tego NO I TYLE na ten temat

Kika 98.253.173.*

Na glupote nie ma leku. Ale to nie tylko glupota. To najgorsze poklady ciemnej strony mocy. To wraca, wraca, wczesniej czy pozniej. Wspomnisz kobieto moje slowa!

Gość 83.27.82.*

Współpracownica bolka wałęsy i wszystko jasne. Taka sama działaczka jak sam boluś. I wywiadu udziela w gównianej gazetce.

Treść komentarza została usunięta.

and 89.65.130.*

Hitler też miał lekarza osobistego

AS+++ 78.10.109.*

Przeżyła Pani tyle i nic to Pani nie nauczyło? Kogo Pan Bóg chce ukarać temu rozum zabiera! I nic nie POmogą tytuły ani znajomości.

he he 87.206.47.*

wyglada na to, że w totka też z bolkiem grała! trauma wojenna niekoniecznie daje rozum! także odbiera! z uwusia paniusia?!

kazik 83.28.34.*

Niemcy pisali że przeżyć OK dłużej niż pół roku mógł tylko im potrzebny więzień. Więc bogata kartoteka Niemieckich więzień, nie zawsze znaczy bohaterstwo. A współudział z bolkiem to pewna perfidia.

Żelazna Logika 31.0.81.*

Na obrzydliwy atak GW, wPolityce cytuje jakże kulturalny komentarz Cywińskiego, o pokladach kultury wylewających się z komentarzy obrońców Kaczyńskiego nie wspominając. Przyganiał kocioł garnkowi.

Czerska-ściek najgorszych obrzydliwości.Ta kobieta chyba jednak nie przeżyła tak wiele,skoro tak podle się zachowuje.Z białą różą?????

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.